Szczecin. Pijana kierująca uderzyła w bramę szpitala. Straciła pracę

i

Autor: shutterstock zdjęcie ilustracyjne

Pijana pielęgniarka ze Szczecina straciła pracę. Jak do tego doszło?

2021-10-11 15:50

Szczecin. Kobieta, która w czwartek (7 października) wjechała samochodem w bramę szpitala na Pomorzanach straciła pracę. Jak informuje Polska Agencja Prasowa, powołując się na lokalne media, sprawczynią kolizji była pielęgniarka wracająca z nocnego dyżuru. Szczecińska policja potwierdziła, że w momencie zdarzenia kobieta była pijana.

W czwartek (7 października) kobieta kierująca samochodem wjechała w nieużytkowaną bramę Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 2 PUM w Szczecinie. Okazało się, że sprawczyni kolizji jest zatrudniona w tej placówce. Dzisiaj szpital poinformował o rozwiązaniu umowy z kobietą.

- Umowa ze sprawczynią zdarzenia została rozwiązana. Okoliczności wyjaśnia policja i szpital - przekazała PAP rzeczniczka szpitala Bogna Bartkiewicz.

Z nieoficjalnych informacji mediów lokalnych, na które powołuje się PAP wynika, że kierująca samochodem pracowała w placówce jako pielęgniarka, a do feralnego zdarzenia doszło podczas jej powrotu z nocnego dyżuru. Szczecińska policja potwierdziła, że kobieta wsiadła za kółko w stanie nietrzeźwości. Oprócz konsekwencji dyscyplinarnych, czeka ją więc także odpowiedzialność karna.

PRZECZYTAJ: Sławno. Sąsiad wybudował sobie taras na dachu, rodzinie zawalił się sufit. Od 5 lat woda leje się do mieszkania

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Koło śmierci w Cyrku Zalewski. Ten pokaz mrozi krew w żylach!
Nasi Partnerzy polecają