Wystawa Makiet Kolejowych w Szczecinie

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Szczecin: Koronawirus wygrał z ciekawym wydarzeniem. Wystawa makiet w Starej Rzeźni ODWOŁANA

2020-10-02 8:38

Wystawy makiet kolejowych cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców Szczecina. Miniaturowe pociągi przyciągają tłumy osób w każdym wieku. Tak miało być w w najbliższy weekend w Starej Rzeźni. Niestety epidemia koronawirusa pokrzyżowała plany.

Wszystko z powodu objęcia Szczecina tzw. "żółtą strefą". Duży wzrost zakażeń koronawirusem spowodował, że w naszym mieście od soboty, 3 października zostaną wprowadzone większe środki bezpieczeństwa, a co za tym idzie - większe ograniczenia.

W sobotę w Starej Rzeźni na szczecińskiej Łasztowni miała rozpocząć się wystawa makiet kolejowych, organizowana przez Zachodniopomorski Klub Miłośników Kolei. Niestety na podziwianie miniaturowego świata kolei trzeba będzie poczekać.

"Dzisiejszego popołudnia zabraliśmy się za pakowanie makiety na weekendową imprezę... Niestety, z powodu wprowadzenia w naszym mieście żółtej strefy zostaliśmy zmuszeni do odwołania wystawy" - poinformowali w czwartek wieczorem organizatorzy wystawy.

Kolejne wydarzenie związane z modelarstwem kolejowym planowane jest w Szczecinie na początku przyszłego roku. Wszystko jednak zależy od rozwoju sytuacji epidemicznej w naszym regionie.

Zuchwała kradzież Ferrari w Mielnie
Nasi Partnerzy polecają