Horror w przestworzach. Piorun uderzył w samolot LOT-u! Natychmiastowa reakcja

i

Autor: Shutterstock(2) Piorun uderzył w samolot LOT-u, który leciał z Warszawy do Szczecina. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 15 kwietnia, zdj. ilustracyjne

Chodzi o lot na trasie Warszawa-Szczecin

Horror w przestworzach. Piorun uderzył w samolot LOT-u! Natychmiastowa reakcja

2024-04-16 11:15

Piorun uderzył w samolot LOT-u, który leciał z Warszawy do Szczecina. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 15 kwietnia. Maszyna znajdowała się już blisko miejsca docelowego, ale nad stolicą województwa zachodniopomorskiego rozpętała się burza. Po uderzeniu pioruna, z uwagi na godziny pracy lotniska w Szczecinie, samolot LOT-u został zawrócony do Warszawy.

Piorun uderzył w samolot LOT-u z Warszawy do Szczecina

Nikomu nic się nie stało, ale pasażerowie LOT-u pewnie najedli się strachu, gdy w samolot linii na trasie Warszawa-Szczecin uderzył piorun. Wszystko działo się w poniedziałek, 15 kwietnia, ok. godz. 20.44, gdy maszyna zbliżała się już do lotniska w Szczecina, ale pech chciał, że w tym czasie nad stolicą województwa zachodniopomorskiego i okolicami pojawiła się burza. W embraera LOT-u uderzył piorun, ale z uwagi na godziny pracy lotniska w Szczecinie samolot został zawrócony do Warszawy, żeby przejść przegląd. Dalsza część tekstu poniżej.

Transport polskich pielgrzymów z terenów objętych konfliktem zbrojnym. Przyleciał po nich polski samolot

Samolot nadal przechodzi kontrolę i został na razie wyłączony z użytkowania, natomiast na trasie Warszawa-Szczecin kursują już inne maszyny - poinformowało we wtorek, 16 kwietnia, w rozmowie z "Super Expressem" biuro prasowe LOT-u. - Ponadto zaproponowaliśmy pasażerom zawróconego embraera noclegi w Warszawie i przebukowanie biletów na poranny lot do Szczecina.