Szaleniec w BMW pędził ulicami Szczecina. Prędkość nie była jego jedynym przewinieniem

i

Autor: Toby_Parsons / CC0 / pixabay.com Szaleniec w BMW pędził ulicami Szczecina. Prędkość nie była jego jedynym przewinieniem

Pirat drogowy

Szaleniec w BMW pędził ulicami Szczecina. Prędkość nie była jego jedynym przewinieniem

2022-09-09 13:37

Ponad dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość, co nie umknęło uwadze policjantów szczecińskiej drogówki. Gdy zatrzymali pirata w BMW, okazało się, że 28-letni mężczyzna ma na sumieniu dużo więcej. Wkrótce ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

Do zdarzenia doszło w środę, 7 września na ulicy Obotryckiej. Policjanci z Ruchu Drogowego, wchodzący na co dzień w skład szczecińskiej grupy SPEED zatrzymali kierowcę BMW, który w obszarze zabudowanym jechał o wiele szybciej niż pozwalają na to przepisy. Pirat drogowy pędził z prędkością 119 km/h, czyli przekroczył dozwoloną prędkość o 69 km/h.

Czytaj też: Pirat na rowerze pędził ulicami Szczecina. Złamał przepisy kilka razy!

Podczas interwencji okazało się, że to nie jedyne przewinienie, które 28-latek ma na sumieniu. Wyszło bowiem na jaw, że mężczyzna ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 15 lat.

Teraz szczecinianin musi liczyć się z surowymi konsekwencjami prawnymi. O jego dalszych losach zdecyduje sąd.

Czytaj też: Taksówki w Szczecinie podrożeją. Nowe stawki za przewóz

Sonda
Czy powinny być surowsze kary dla piratów drogowych?
Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają