Stal Gorzów ma już 75 lat!

i

Autor: mat. prasowe

Stal Gorzów ma już 75 lat! Wyjątkowe atrakcje dla posiadaczy karnetów

2021-12-16 6:00

Prapoczątki gorzowskiego żużla sięgają końca 1945 roku. Właśnie wtedy zaczęto organizować w Gorzowie rajdy motocyklowe i uliczne, które były wstępem do wyścigów na owalnym torze. W sezonie 2022 Klub Żużlowy Stal Gorzów będzie obchodzić 75-lecie funkcjonowania. Jest to piękna historia Stali Gorzów.

12 grudnia ruszyła sprzedaż otwarta karnetów Stali Gorzów na sezon 2022. Co to znaczy? Każdy z Was już teraz może nabyć Stalową wejściówkę, aby na własne oczy zobaczyć „najlepszą żużlową ligę świata”.

- Sezon 2022 to więcej emocji, adrenaliny i więcej żużla. Od nowego roku, rozgrywki zmieniają się radykalnie. Karnetowicz będzie mógł na żywo oglądać zawody PGE Ekstraligi, ale będzie też zupełna nowość jaką z pewnością są rozgrywki U-24 Ekstraligi. To wspaniała możliwość zobaczenia na żywo młodych zawodników, którzy mają dużą szansę w następnych latach stanowić o sile klubów ekstraligowych - tłumaczy nam Tomasz Michalski, dyrektor zarządzający Stali Gorzów.

Stal Gorzów ma już 75 lat!

i

Autor: mat. prasowe

Jak się dowiedzieliśmy to nie jedyne atrakcje, na które może liczyć fan Stalowej Rodziny, który kupi karnet. Posiadacz karnetu ma szereg przywilejów i jest traktowany jako „kibic specjalny”.

Co daje karnet?

  • gwarancja miejsca
  • mecze obu drużyn Stali Gorzów (PGE Ekstraliga i U24 Ekstraliga)
  • niższa cena w przeliczeniu na pojedyncze mecze
  • pierwszeństwo zakupu biletów na Grand Prix
  • gwarancja miejsca w określonym czasie na fazę Play-off
  • darmowe wejście na imprezy młodzieżowe
  • darmowe wejście na sparingi
  • 5% rabatu na wszystkie gadżety klubowe (Zakupy w sklepie przy Stadionie. Nie dotyczy programu zawodów, karty program, karnetu, biletu parkingówki, karty podarunkowej. Nie łączy się z innymi promocjami).

W rozmowie z nami Tomasz Michalski podkreśla, że z wielką dbałością podchodzi się w klubie do karnetowiczów:

– Można powiedzieć, że są to najbardziej wierni kibice Stali. Wielu z nich od lat ma swoje miejsce na stadionie, z niecierpliwością czekają na rozpoczęcie sezonu i są z klubem na dobre i na złe. Razem z nami tworzą Stalową Rodzinę - mówi dyrektor zarządzający Stali Gorzów.

Jak się przedstawiają ceny karnetów?

Stal Gorzów ma już 75 lat!

i

Autor: mat. prasowe

Karnet dla osoby niepełnosprawnej i opiekuna przysługuje po okazaniu orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, w którym zaznaczone jest że osoba wymaga stałej lub długotrwałej opieki lub pomocy innej osoby w związku ze znacznie ograniczoną możliwością samodzielnej egzystencji.

Stal Gorzów ma już 75 lat!

i

Autor: mat. prasowe

W tym sezonie Stal Gorzów zaprezentowała również kartę "Program”. To karta, której zakup gwarantuje otrzymanie programu zawodów na każdy mecz sezonu zasadniczego Stali - jakże cenna pamiątka dla każdego kibica żużla. Karta kosztuje 70 zł.

-Słuchamy naszych kibiców, wiemy, że bardzo im zależy, aby z każdego meczu mieć program zawodów. To dla prawdziwego kibica żużla prawdziwa gratka - dodaje Tomasz Michalski.

Stal Gorzów Wielkopolski S.A.

ul. Kwiatowa 55, 66-400 Gorzów Wielkopolski

tel./fax. 95-7356245 / e-mail: biuro@stalgorzow.pl

 

Udanego sezonu żużlowego 2022 życzą Partnerzy Klubu Stal Gorzów:

  • Firma Koł Bud Piotr Kołacki – roboty drogowe, układanie polbruku, pielęgnacja zieleni. Trzeszczyn (Police), Kościuszki 41, www.kolbud.net.pl
  • Firma Bokaro Salon Łazienek – płytki ceramiczne, armatura, chemia budowlana. Szczecin, Bulwar Gdański 11, www.bokaro.pl
Stal Gorzów ma już 75 lat!

i

Autor: mat. prasowe
Tomasz Michalski Stal Gorzów

Artykuł sponsorowany