Jest oświadczenie OSP

Skandal w remizie OSP w Barlinku. Zdjęcia nagiej kobiety prężącej się na tle sprzętu strażackiego obiegły Internet!

2023-03-01 10:46

Roznegliżowana kobieta pozująca do zdjęć na tle strażackiego sprzętu nie tylko rozgrzała internautów, ale wywołała ogromny skandal. Okazało się, że do tej niecodziennej sesji doszło w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku (woj. zachodniopomorskie).

Naga kobieta w OSP w Barlinku. Zdjęcia obiegły internet

Wyzywające fotografie zrobione w miejscu, które służy do zupełnie innych celów, wywołało oburzenie nie tylko wśród mieszkańców Barlinka. Zdjęcia zostały udostępnione w sieci. Widać na nich jak roznegliżowana kobieta pozowała fotografowi w wyzywających pozach w remizie należącej do tutejszej OSP. W tle widać sprzęt należący do barlineckich strażaków ochotników.

OSP Barlinek komentuje nagą sesję w remizie

Nie wiadomo, kto był inicjatorem tej "gorącej" sesji i zrobił zdjęcia. Barlineccy strażacy odcinają się od tych skandalicznych zdarzeń. OSP w Barlinku wydała oświadczenie w tej sprawie.

"Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku oświadcza, że incydent w ostatnim czasie związany z niestosownymi zdjęciami wykonanymi w remizie naszej jednostki miał miejsce bez zgody i wiedzy członków OSP Barlinek. W związku z tym, sprawa w celu wyjaśnienia została zgłoszona na policję. Jako strażacy gotowi nieść pomoc ludziom i ratować ich życie jesteśmy poruszeni, że ktoś dopuścił się tak niestosownych czynów w naszym imieniu. Mamy nadzieję, że mieszkańcy naszej gminy nie będą utożsamiać naszych druhów z tą sprawą"

- czytamy w oświadczeniu opublikowanym na facebookowym profilu OSP w Barlinku.

Sonda
Sesje nago w sieci
Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany