Norbi

i

Autor: Jacek Kurnikowski Norbi zasłynął na całą Polskę wakacyjnym przebojem "Kobiety są gorące".

QUIZ. Wakacyjne przeboje. Pamiętasz te piosenki? Przyzwoitość dopiero od 7/10

2021-08-13 15:17

Mamy środek wakacji. To czas wyjazdów, fantastycznej pogody i... przebojów, które doskonale sprawdzają się na letni czas. Są melodyjne, łatwo wpadają w ucho, a tekst nie jest skomplikowany. Niektórych wakacyjnych hitów nie możemy wyrzucić z głowy, nawet jeśli tego bardzo chcemy! W dzisiejszym quizie sprawdzimy Waszą wiedzę na temat letnich przebojów. Do dzieła!

Witajcie w naszym quizie, w którym sprawdzimy waszą wiedzę muzyczną. Niech to będzie wakacyjna "Jaka to melodia?". Tym razem testujemy, czy żadnych tajemnic nie mają przed wami wakacyjne przeboje. Piosenki, które wybraliśmy, popularne były głównie latem i znakomicie pasowały do dyskotek, ognisk i grilli ze znajomymi czy też leniwego wypoczynku na plaży. Zazwyczaj artyści, którzy wykonywali te piosenki nigdy więcej nie stworzyli niczego równie popularnego. W dzisiejszym quizie zapytamy Was o teksty, tytuły i wykonawców letnich przebojów. Kto nie ma wyłączonego radia latem, ten bez problemu powinien poradzić sobie z przygotowanymi przez nas pytaniami. Zdobycie ponad połowy punktów jest wręcz obowiązkiem! Do dzieła!

Quiz muzyczny. Wakacyjne przeboje. Sprawdź się!

Poniżej znajdziecie nasz quiz, który składa się z dziesięciu pytań. Każde z nich zawiera trzy odpowiedzi, ale tylko jedna z nich jest poprawna. Powodzenia!

QUIZ. Wakacyjne przeboje. Pamiętasz te piosenki. 7/10 to dobry wynik!

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od czegoś łatwego. Dokończ piosenkę. "Baśka miała..."
Gorące wakacje Julii Wieniawy. Aktorka pokazała piękne ciało!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany