quiz

i

Autor: Shutterstock quiz

Sprawdź swoją wiedzę!

QUIZ. Sprawdź, czy rozpoznasz te kwiaty. Bez tej wiedzy nie zaczynaj pracy w ogrodzie

Wiosna to dobry moment na nową aranżację ogrodu czy przestrzeni na działce. To również bardzo pracowity okres, który sprawi, że latem będziemy cieszyć się piękną i zadbaną przestrzenią w ogrodzie. Co warto zrobić już teraz? Oprócz zadbania o trawnik, spulchnienia ziemi, to czas wysiewu kwiatów. Potrafisz rozpoznać wiosenne kwiaty? Sprawdź wiedzę w naszym quizie. Do dzieła!

Niezapominajki, drobne kwiatki o niebieskofioletowym zabarwieniu prezentują się niezwykle lekko w ogrodzie. Tulipany to prawdziwy symbol wiosny, warto o nich pamiętać planując prace ogrodowe. To nie jedyne wiosenne kwiaty, które pięknie wyglądają na działce. Przygotowaliśmy quiz dla prawdziwych miłośników wszelkich prac ogrodowych. Sprawdź się w naszym quizie. Potrafisz odpowiedzieć na te pytania?

QUIZ. Sprawdź, czy rozpoznasz te kwiaty. Bez tej wiedzy nie zaczynaj pracy w ogrodzie

Pytanie 1 z 8
Ismena to inaczej
quiz

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany