Quiz ortograficzny

i

Autor: SE Quiz ortograficzny

Quiz. Sobotni test z ortografii. Wskaż brakującą literę. Większość odpada już na trzecim pytaniu

2021-10-30 5:55

Quiz z ortografii czas zacząć! Sobotni test ortograficzny dla czytelników internetowego wydania "Super Expressu" jest już tradycją. Dzisiejszy quiz nie należy do najłatwiejszych, choć zadanie z pozoru wydaje się bardzo proste. W każdym z dziesięciu przypadków wystarczy wskazać brakującą w słowie literę. Do wyboru są zaledwie dwie opcje. Porządnie się zastanów, zanim zaznaczysz jedną z nich. Komplet punktów zgarną tylko mistrzowie ortografii. Rozwiąż nasz quiz i wyzwij znajomych. Powodzenia!

Quiz z ortografii może być wyzwaniem nie tylko dla dzieci, które regularnie zmagają się ze szkolnymi dyktandami, ale również dla odświeżających wiedzę dorosłych. Jak dużo pamiętasz ze szkoły podstawowej? Zdołasz przebrnąć przez nasz ortograficzny quiz bez żadnego potknięcia? Poniższy test nie jest prosty. Przy niektórych słowach trzeba będzie się mocno nagłowić. Podejmij wyzwanie i sprawdź, czy jesteś mistrzem ortografii! Po rozwiązaniu quizu wyzwij swoich bliskich. Sprawdźcie, kto jest z językiem polskim za pan brat, a komu przydadzą się zajęcia wyrównawcze. Test z ortografii czas zacząć. Powodzenia!

Quiz z ortografii. Wskaż brakującą literę!

Pytanie 1 z 10
sku_ka

Zobacz także: Quiz z geografii. Nie nazywaj się podróżnikiem bez 8/15!

Zobacz także: Quiz. Praca pogodynki jest łatwa? Po tym teście zmienisz zdanie

Quiz to rodzaj intelektualnej zabawy. Każda poprawna odpowiedź jest punktowana. Korzystając z posiadanej wiedzy, możemy sprawdzić swój poziom w danej kategorii tematycznej i rywalizować ze znajomymi.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany