QUIZ. Przeciętny Polak nie zna odpowiedzi na te pytania. A Ty? Nawet 5/15 to sukces

2021-04-21 6:00 Bartosz Wojsa
QUIZ. Przeciętny Polak nie zna odpowiedzi na te pytania. A Ty? Nawet 5/15 to sukces
Autor: GRAFIKA SE Mariusz Trocewicz

Wydawałoby się, że część z tych pytań jest oczywista. Inne faktycznie zdają się bardzo trudne. Fakty są takie, że przeciętny Polak nie zna odpowiedzi na te pytania. A Ty? Nawet 5/15 to sukces, którym możesz się pochwalić. Ostrzegamy, że nie będzie łatwo. Kto wie, może to właśnie Ty wykażesz się ponadprzeciętną wiedzą. Powodzenia!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE