QUIZ. Najsłynniejsze nagrody na świecie. Wiesz, kto ciągle o nich marzy? Puchar od nas za 8/10

i

Autor: imago/MIS/EAST NEWS, Lumeimages.com/Photoshot/REPORTER QUIZ. Najsłynniejsze nagrody na świecie. Wiesz, kto ciągle o nich marzy? Puchar od nas za 8/10

QUIZ. Najsłynniejsze nagrody na świecie. Wiesz, kto ciągle o nich marzy? Puchar od nas za 8/10

2022-02-27 6:00

Witajcie w naszym quizie. Tym razem sprawdzimy waszą wiedzę o... nagrodach. Słyszał o nich każdy z Was. Są uhonorowaniem wielu lat ciężkiej pracy twórców, naukowców czy sportowców. Zaspokajają też wewnętrzną próżność zdobywców. Gwarantujemy, że quiz o najsłynniejszych nagrodach nie będzie taki prosty, jak może wam się wydawać. Uzyskanie ponad połowy punktów może być powodem do zadowolenia, zaś zdobycie kompletu oznacza, że każdego dnia budzicie z widokiem mapy świata przed oczami. Do dzieła!

Aktorzy marzą o Oscarach, pisarze marzą o Noblu, a piłkarze o Lidze Mistrzów i Złotej Piłce. Chętnych do zdobycia tych nagród są miliony, a okazja na to, aby zgarnąć taką nagrodę zdarza się raz w roku lub rzadziej. Ci, którzy mają w swoim dorobku Oscara, Nobla lub mistrzostwo świata są uważani za wybitnych w swoich dziedzinach. Nie wszystkim jednak udało się zdobyć te zaszczyty, a mimo to są uwielbiani i szanowani na całym świecie. O kim mowa? Tego dowiecie się, rozwiązując nasz quiz! A jeśli doskonale znacie wszystkich wybitnych aktorów bez Oscara na półce lub kluby piłkarskie bez Ligi Mistrzów w gablocie, bez problemu poradzicie sobie z naszym testem. Nagród za komplet punktów nie obiecujemy! A jeśli nie jesteście pewni swojej wiedzy, sprawdźcie się, a dzięki ewentualnym błędom poszerzycie swoją wiedzę. Do dzieła!

PRZECZYTAJ TAKŻE: QUIZ. Znasz "Władcę pierścieni"? Spróbuj zdobyć przynajmniej 7 punktów!

Quiz o najsłynniejszych nagrodach. Sprawdź się!

Poniżej znajdziecie nasz quiz, który składa się z dziesięciu pytań. Każde z nich zawiera trzy odpowiedzi, ale tylko jedna z nich jest poprawna. Powodzenia!

QUIZ. Najsłynniejsze nagrody na świecie. Wiesz, kto ciągle o nich marzy? Pochwały od nas za 8/10

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Eurowizji nigdy nie wygrał reprezentant...
Express Biedrzyckiej - Paweł Kowal: Putin jest jak Hitler. Bezpieczeństwo Polski poważnie zagrożone
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany