Oglądanie filmu

i

Autor: Pixabay Najgorsze polskie filmy. Tego nie dało się oglądać! Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

QUIZ. Najgorsze polskie filmy. Krytycy dawali 1/10. Ty musisz mieć ponad połowę!

2021-11-23 7:00

Witajcie w naszym quizie o najgorszych polskich filmach. Zyskały one w Polsce dużą popularność, jednak nie taką, o jakiej marzyli twórcy i aktorzy w nich grający. Miało być dobrze, a wyszło żenująco. Przygotowaliśmy test, w którym sprawdzimy waszą wiedzę o największych niewypałach w historii polskiej kinematografii. Nie obawiajcie się! Każdy z Was widział przynajmniej jeden film, który pojawi się w naszym quizie. Do dzieła!

Każdy z nas miał chyba przynajmniej jedną nieudaną przygodę z polskim filmem. Żenujące komedie, infantylne komedie romantyczne, niezamierzenie śmieszne horrory czy nudne filmy akcji. Polskie kino ma w tej kwestii dużo do zaoferowania. I chociaż oczywiście powstaje też mnóstwo bardzo dobrych krajowych produkcji, bardzo często w pamięci widzów zostają filmy nieudane, z koszmarną grą aktorską, nielogicznym scenariuszem, fatalnym udźwiękowieniem i białym plakatem promocyjnym.

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzą o najgorszych polskich filmach. Krytycy i widzowie byli dla tych obrazów zazwyczaj bezlitośni i dawali noty 1/10, najniższe z możliwych. W naszym teście pójdzie Wam znacznie lepiej! Do dzieła!

Quiz. Najgorsze polskie filmy. Ile o nich wiesz? Sprawdź się!

Poniżej znajdziecie nasz quiz, który składa się z dziesięciu pytań. Każde z nich zawiera trzy odpowiedzi, ale tylko jedna z nich jest poprawna. Powodzenia!

QUIZ. Najgorsze polskie filmy. Krytycy dawali 1/10. Ty musisz mieć ponad połowę!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Akcja filmu "Kac Wawa" rozgrywa się podczas...
Patryk Vega pokazał zwiastun "Pętli". Dużo seksu i przemocy