Matura

i

Autor: pixabay.com

Quiz. Motywy literackie na maturę 2022. Ten test pokaże, czy zdasz egzamin z języka polskiego

2022-04-30 15:00

Matura 2022 z języka polskiego zbliża się wielkimi krokami! Ci, którzy do niej przystąpią, z pewnością już zaczynają czuć dreszczyk emocji! Ten weekend to ostatnia szansa, aby powtórzyć najważniejsze informacje i jeszcze poszerzyć wiedzę przed egzaminem dojrzałości. Dlatego polecamy Wam nasz test dotyczący motywów literackich z języka polskiego, które mogą się pojawić na maturze. Wynik może Wam otworzyć oczy na to, co jeszcze warto powtórzyć przed 4 maja. Mamy dla Was 10 pytań. Powodzenia!

Matura 2022 z języka polskiego na poziomie podstawowym już 4 maja! To pierwszy z serii egzaminów obowiązkowych, które czekają maturzystów. Dłuższy weekend majowy to ostania okazja, by zapoznać się z lekturami obowiązkowymi na maturę z polskiego. To również ostatni dzwonek, aby poszerzyć swoją wiedzę. Dlatego mamy dla Was dziesięć pytań dotyczących motywów literackich występujących w lekturach szkolnych. Zobaczcie, czy dobrze je znacie, bowiem istnieje duże prawdopodobieństwo, że pojawią się na egzaminie maturalnym. Ten test może pokazać, nad czym warto jeszcze popracować przed maturą z polskiego. Znajomość motywów literackich może się przydać, bowiem przy pisaniu wypracowania autorzy arkusza mogą poprosić o odniesienie się do innych, znanych dzieł. Powodzenia. 

Motywy literackie - szybka powtórka z Super Expressem: Motywy literackie na maturze 2022. Zobacz, co może być na egzaminie z języka polskiego [MATURA 2022]

Quiz. Motywy literackie. To niemal na pewno będzie na maturze 2022 z języka polskiego!

Pytanie 1 z 10
Nieszczęśliwa miłość. Który bohater literacki przeżywał takie rozgoryczenie?
8 sposobów na ŚCIĄGANIE | ESKA XD - Matura 2022 #47
Nasi Partnerzy polecają