QUIZ. Sprawdź ile pamiętasz z egzaminu na prawo jazdy. Nie zdobyć 9/10 to obciach!

i

Autor: Shutterstock

Rozrywka

QUIZ. Kierowco! Ile pamiętasz z egzaminu na prawo jazdy? Za mniej niż 9/10 powinni zabierać prawko!

Egzamin na prawo jazdy to tylko teoretycznie prosta sprawa. Wiedzą o tym ci, którzy egzamin na prawo jazdy zdawali więcej niż dwa razy. Prawdziwym rekordzistą jest 50-latek z Piotrkowa Trybunalskiego, który do egzaminu praktycznego podchodził aż 192 razy i zajęło mu to 17 lat! Jeśli właśnie szykujesz się do egzaminu na prawo jazdy, nasz quiz jest właśnie dla ciebie. Jeśli masz już uprawnienia, pytanie nie powinny stanowić problemu. Do dzieła!

Jesteś kierowcą? Sprawdź, jak dobrze znasz przepisy ruchu drogowego. Koniecznie zmierz się z pytaniami w naszym quizie jak egzamin na prawo jazdy. O tym, że zdanie egzaminu na prawo jazdy nie jest takie proste, wie każdy, kto do prawka podchodził więcej niż raz. Przygotowaliśmy dla Was 10 pytań, na które odpowiedzą tylko prawdziwi specjaliści - kierowcy, którzy przepisy ruchu drogowego mają opanowane do perfekcji. Sprawdź, czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy, gdybyś musiał odpowiedzieć na pytania w naszym quizie. Mniej niż 9/10 na wstyd dla kierowców.

QUIZ. Sprawdź, ile pamiętasz z egzaminu na prawo jazdy. Nie zdobyć 9/10 to obciach!

Pytanie 1 z 10
Światła mijania to inaczej światła:

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany