Quiz. Jakie to miasto? Jedna podpowiedź musi wystarczyć! Wynik 8/10 będzie sukcesem

2021-02-07 6:00 pt
Quiz. Jakie to miasto? Jedna podpowiedź musi wystarczyć! Wynik 8/10 będzie sukcesem
Autor: Super Express - Beata Rozpędska Quiz. Jakie to miasto? Jedna podpowiedź musi wystarczyć! Wynik 8/10 będzie sukcesem

Quiz z geografii, historii, wiedzy ogólnej... To wszystko zawarte w krótkim teście! Podejmiecie nasze wyzwanie? Przygotowaliśmy dla Was dziesięć pytań. Zadaniem jest odgadnięcie po zaledwie jednym krótkim zdaniu, o którym mieście mowa. Jak sobie poradzicie? Zdobycie ośmiu punktów może stanowić problem. Sprawdźcie się w szybkim quizie i rzućcie wyzwanie swoim bliskim! Trzymamy kciuki. Powodzenia!

Quiz. Którego miasta dotyczy to zdanie? Bardzo szybki, ale niełatwy test!

Niedzielny quiz czas zacząć! Zdobycie 8 na 10 możliwych punktów to wyzwanie. Dacie radę? Niektóre pytania mogą sprawić problem. Powodzenia!

Quizy podbijają internet!

Quiz to rodzaj intelektualnej zabawy. Każda poprawna odpowiedź jest punktowana. Korzystając z posiadanej wiedzy, możemy sprawdzić swój poziom w danej kategorii tematycznej i rywalizować ze znajomymi.

UWAGA! Odpowiedź nie zawsze jest oczywista. Bądźcie więc ostrożni przy dokonywaniu wyboru.

Podzielcie się linkiem do naszego quizu z rodziną i przyjaciółmi! Pora sprawdzić, kto zgromadzi więcej punktów!

Lubisz quizy? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! Powodzenia

ESKA XD #015
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE