Koncert

i

Autor: Pixabay QUIZ. Ich głosy i przeboje znał każdy. Znasz nazwiska legendarnych zespołów.

QUIZ. Ich przeboje śpiewał każdy. Znasz nazwiska liderów tych legendarnych zespołów?

2022-07-22 5:00

Witajcie w naszym quizie w którym sprawdzimy waszą wiedzę z historii muzyki popularnej. Tym razem będziecie mogli przekonać się, czy znacie liderów legendarnych zespołów. Gwarantujemy, że quiz nie będzie taki prosty, jak może wam się wydawać. Uzyskanie ponad połowy punktów może być powodem do zadowolenia, zaś zdobycie kompletu oznacza, że artyści, o których pytamy, znajdują się w gronie Waszych ulubieńców. Do dzieła!

Tym razem przygotowaliśmy dla Was quiz muzyczny. Nie trzeba jednak ładnie śpiewać lub znać się na nutach. Wystarczy odrobina wiedzy o najpopularniejszych zespołach muzycznych ostatnich lat. Kto zna takie grupy jak Queen, The Beatles czy Nirvana, bez problemu poradzi sobie z naszym quizem. O artystach, którzy pojawią się w pytaniach, zapewne wielokrotnie słyszeliście lub czytaliście. Znacie ich z muzycznych osiągnięć lub plotek na temat ich życia prywatnego. Jeśli jesteście fanami muzyki popularnej, bez problemu poradzicie sobie z pytaniami, jakimi dla Was przygotowaliśmy. Jeśli nie jesteście pewnie swojej wiedzy, sprawdźcie się, a dzięki ewentualnym błędom poszerzycie swoją wiedzę. Do dzieła!

Quiz o liderach legendarnych zespołów. Sprawdź się!

Poniżej znajdziecie nasz quiz, który składa się z dziesięciu pytań. Każde z nich zawiera trzy odpowiedzi, ale tylko jedna z nich jest poprawna. Powodzenia!

QUIZ. Ich głosy i przeboje śpiewał każdy. Znasz nazwiska liderów tych legendarnych zespołów?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Kurt Cobain zasłynął jako wokalista...
Raport Złotorowicza: Ekspertka wyjaśnia czym jest mobbing. Ta definicja stawia sprawę jasno
Nasi Partnerzy polecają