Mapa

i

Autor: Pixabay Quiz geograficzny. W jakim państwie leży to miasto? Wynik 10/20 będzie powodem do dumy. Sprawdź się!

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. W jakim państwie leży to miasto? Już 10/20 powodem do dumy!

2021-06-24 6:00

Witajcie w naszym cotygodniowym teście, w którym sprawdzamy waszą wiedzę geograficzną. Tym razem sprawdzimy, czy mapa świata nie ma przed wami żadnych tajemnic. Czy wiecie w jakim państwie leży dane miasto? Gwarantujemy, że quiz nie będzie taki prosty, jak może wam się wydawać. Uzyskanie ponad połowy punktów może być powodem do dumy, zaś zdobycie kompletu oznacza, że każdego dnia budzicie z widokiem mapy świata przed oczami. Do dzieła!

Jak co czwartek przygotowaliśmy dla Was quiz geograficzny. Tym razem dotyczyć będzie położenia państw na mapie świata. W jakim państwie leży to miasto? Jeśli w szkole byliście prymusami z geografii, bez problemu poradzicie sobie z pytaniami, jakimi dla Was przygotowaliśmy. Jeśli nie jesteście pewnie swojej geograficznej wiedzy, sprawdźcie się, a dzięki ewentualnym błędom poszerzycie swoją wiedzę. Do dzieła!

Quiz geograficzny. W jakim państwie leży to miasto? Sprawdź się!Poniżej znajdziecie nasz quiz, który składa się z dwudziestu pytań. Każde z nich zawiera trzy odpowiedzi, ale tylko jedna z nich jest poprawna. Powodzenia!

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. W jakim państwie leży to miasto? Już 10/20 powodem do dumy!

Pytanie 1 z 20
Na początek coś łatwego. Boston leży w...
Tłumy na szlakach w Sudetach. Turyści stoją w kolejkach.
Nasi Partnerzy polecają