Przyszedł na egzamin na prawo jazdy, ale go nie ukończył. Interweniowała policja

i

Autor: gk, mat. policji Przyszedł na egzamin na prawo jazdy, ale go nie ukończył. Interweniowała policja

Będzie miał kłopoty

Przyszedł na egzamin na prawo jazdy, ale go nie ukończył. Interweniowała policja

2023-08-10 13:46

Spore kłopoty czekają 52-latka, który przyszedł do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie, by zdawać egzamin na prawo jazdy. Nie dość, że go nie ukończył, to jeszcze czekają go poważne konsekwencje. Na miejscu interweniowała policja.

Mieszkaniec Polic zdawał egzamin na placu manewrowym, wszystkie zadania wykonał poprawnie. Jednak gdy do pojazdu wsiadł egzaminator, sytuacja natychmiast uległa zmianie, a egzamin został przerwany. Od 52-latka było czuć woń alkoholu.

Na miejsce zostali wezwani policjanci szczecińskiej drogówki, którzy przeprowadzili badanie trzeźwości niedoszłego kierowcy. Okazało się, że "wydmuchał" ponad promil.

- Badany kierujący sam przyznał się, że alkohol pił dzień wcześniej po południu - informuje mł. asp. Paweł Pankau z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. - Uważał że jest trzeźwy i może uczestniczyć w egzaminie państwowym na prawo jazdy.

Nieodpowiedzialny 52-latek został przewieziony na komisariat, gdzie policjanci wykonali z nim dalsze czynności. Za popełnione przestępstwo odpowie teraz przed sądem.

Jak się również okazało, policzanin już wcześniej stracił prawo jazdy za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być jeszcze bardziej dotkliwe?
Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany