Przyjechał do Szczecina i... zgubił auto. Turysta z Wielkopolski myślał, że został okradziony!

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Przyjechał do Szczecina i... zgubił auto. Turysta z Wielkopolski myślał, że został okradziony!

Zawiodla pamięć

Przyjechał do Szczecina i... zgubił auto. Turysta z Wielkopolski myślał, że został okradziony!

2023-01-25 13:14

Pamięć bywa zawodna, niezależnie od wieku. Przekonał się o tym 31-letni mężczyzna, który przyjechał z Wielkopolski, by zwiedzać Szczecin i... zgubił swój samochód. Turysta był przekonany, że pojazd został skradziony i zawiadomił policję.

Szczecińscy policjanci otrzymali zgłoszenie o skradzionym samochodzie marki Renault Talisman. Właściciel auta twierdził, że pozostawił go w centrum miasta. Dodał, że przyjechał do Szczecina, by pozwiedzać miasto, a gdy wrócił z wycieczki, z przerażeniem odkrył, że auta nie ma. Natychmiast zgłosił kradzież samochodu na policję.

Po podjęciu działań poszukiwawczych przez funkcjonariuszy, okazało się, że samochód był zaparkowany w zupełnie w innym miejscu, niż to, które wskazał 31-latek. Pojazd był pozamykany i nie nosił śladów uszkodzenia, więc do żadnej kradzieży nie doszło. Po prostu turysta zapomniał, gdzie zaparkował swoje auto.

Jak później tłumaczył, nie znał dokładnie miasta i nazw ulic, co doprowadziło do pomyłki.

Sonda
Czy zdarza Ci się o czymś zapomnieć?
Opłaty za parkowanie odniosły skutek. Na szczecińskim Podzamczu zrobiło się luźniej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają