Poszukiwanie pracy lub pracownika nie musi być trudne. Weź udział w programie "Poznaj dobrych pracodawców!"

2021-02-01 15:48 Artykuł sponsorowany
Poznaj dobrych pracodawców!
Autor: mat. prasowe

Znalezienie dobrej pracy nie jest łatwym zadaniem. Wie o tym każdy, kto chociaż raz aplikował na wymarzone stanowisko. Podobnie jest również z tej "drugiej strony". Dla wielu pracodawców znalezienie pracowników też często jest nie lada wyzwaniem. Stąd zrodził się pomysł stworzenia programu "Poznaj dobrych pracodawców!", którego celem jest przede wszystkim promocja dobrych pracodawców z województwa zachodniopomorskiego, a także wsparcie dla osób poszukujących pracy.

Trudny okres pandemii spowodował wiele zawirowań na rynku pracy - zarówno dla pracodawców, jak i tych, którzy stanęli przed wyzwaniem związanym ze zmianą miejsca zatrudnienia. Program "Poznaj dobrych pracodawców!" powstał po to, by pomóc w rozwiązaniu problemów, które dotknęły rynek pracy.

Wsparcie dla pracodawców

Celem programu jest pomoc zachodniopomorskim pracodawcom w zaprezentowaniu swojego potencjału i budowaniu renomy na rynku oraz wspieranie dobrych, odpowiedzialnych pracodawców w znalezieniu najbardziej utalentowanych pracowników, którzy są dla każdej firmy niezwykłą wartością.

Pracodawcy zainteresowani ofertą programu "Poznaj dobrych pracodawców!" mogą dołączyć do niego przez cały czas jego trwania. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie targipracodawcow.pl.

Zaproszenie dla pracowników

To jednak nie wszystko. Misją programu jest również wsparcie osób poszukujących pracy, zwłaszcza tych, które z powodu pandemii stanęły przez trudnym wyzwaniem związanym z koniecznością zmiany miejsca pracy, a często również ze zmianą jej charakteru. Na stronie targipracodawcow.pl/oferty-pracy znajdują się oferty pracy zachodniopomorskich firm różnych branż. Warto również śledzić media społecznościowe Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego (Facebook, LinkedIn i Twitter), gdzie również pojawiają się ciekawe oferty zatrudnienia i ważne informacje dla osób poszukujących pracy.

Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego
Autor: mat. prasowe

Artykuł sponsorowany