Ryanair wznawia loty między Szczecinem i Warszawą

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Ryanair wznawia loty między Szczecinem i Warszawą

Podróżni czekali na ten moment ponad 3 lata! Tani przewoźnik wznawia loty między Szczecinem i Warszawą

2022-03-11 16:05

To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy podróżują ze Szczecina do Warszawy. Po trzech latach przerwy powraca popularne połączenie lotnicze, które będzie realizowane aż pięć razy w tygodniu!

Gdy w 2019 roku, z rozkładu lotów zniknęło tanie połączenie między Szczecinem i Warszawą, wielu podróżnych nie kryło oburzenia. Był to bowiem niedrogi i szybki sposób, by dostać się do stolicy - tańszy i zdecydowanie krótszy niż kilkugodzinna podróż koleją. Decyzja była podyktowana wycofaniem tanich linii z lotniska na warszawskim Okęciu. Z lotniczych połączeń pozostało jedynie to oferowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT, które kosztowało kilka razy więcej niż podróż liniami Ryanair.

Czytaj też: Na lotnisko w Goleniowie wracają popularne połączenia

Irlandzki przewoźnik zdecydował się przywrócić połączenie Szczecin-Warszawa. Będzie ono dostępne od 1 maja 2022 roku. Samoloty odlatujące z Goleniowa, będą lądować na lotnisku w Modlinie, które jest coraz lepiej skomunikowane z Warszawą. Co bardzo istotne - loty będą odbywać się 5 razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki, środy, piątki i niedziele. Podróż będzie trwała niewiele ponad godzinę. Można już rezerwować bilety, których ceny zaczynają się od 39 złotych.

Czytaj też: Dobra wiadomość dla pasażerów. Będzie więcej lotów z Goleniowa do Londynu

Sonda
Czy lubisz latać samolotem?
Uderzenie wiosny w Szczecinie. Nie tylko krokusy budzą się do życia