Plenerowe kina w Szczecinie. Gdzie można obejrzeć film pod gwiazdami? [ZESTAWIENIE]

2016-07-05 10:34

Kina plenerowe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród szczecinian. Zamiast sal kinowych chętnie wybieramy miejsca na świeżym powietrzu, gdzie w gorące letnie wieczory możemy obejrzeć ciekawe filmy. W Szczecinie mamy do wyboru zarówno cykliczne jak i jednorazowe wydarzenia, podczas których możemy zobaczyć najciekawsze dzieła sztuki filmowej. Sprawdźcie, gdzie i kiedy w najbliższym czasie będzie można wybrać się na plenerowe seanse pod gwiazdami!

Szczecinianie mają do wyboru zarówno regularnie odbywające się pokazy w stałych miejscach, jak i pojedyncze seanse zorganizowane na specjalną okazję. Odbywają się one w godzinach wieczornych, w popularnych wśród mieszkańców i turystów miejscach, m.in. w Zamku Książąt Pomorskich i Galerii Kaskada. Ważnym wydarzeniem dla miłośników kina są Dąbskie Wieczory Filmowe, które w tym roku odbywają się po raz dziesiąty. Ale to nie wszystko. W tym roku nowością są osiedlowe kina pod chmurką, gdzie w gronie sąsiadów będzie można obejrzeć film w okolicy miejsca zamieszkania. Warto również dodać, że wstęp na te wydarzenia w ogromnej większości jest darmowy.

Gdzie w Szczecinie podczas tegorocznych wakacji będzie można obejrzeć film pod gwiazdami? Sprawdźcie nasze zestawienie! Oferta jest naprawdę bogata i interesująca. Maniacy kina z pewnością nie będą się nudzić!

Przeczytaj również: Centrum Dialogu Przełomy w Szczecinie najlepszą przestrzenią publiczną w Europie! [ZDJĘCIA]