Nowy kanał telewizyjny w Szczecinie i Koszalinie! Jak oglądać Polsat News za darmo?

2019-09-27 11:20
Jak oglądać Polsat News za darmo?
Autor: pixabay.com/Astryd_MAD

Nowy kanał w bezpłatnej, naziemnej telewizji cyfrowej. W Szczecinie i Koszalinie można już odbierać informacyjny program Polsat News. Jak to zrobić?

Polsat News to kanał informacyjny jednej z największych telewizji w Polsce. Teraz można go oglądać za darmo. Od 20 września stacja jest dostępna na czwartym multipleksie, a to oznacza, że można ją oglądać bezpłatnie. Jak to zrobić?

Polsat News za darmo. Jak oglądać?

Wyszukanie Polsatu News dla osób korzystających z telewizji naziemnej jest banalnie proste. Telewizor, lub dekoder DVB-T w przypadku starszych odbiorników, powinien automatycznie wyszukać nowy kanał. W przypadku części urządzeń wystarczy wybrać opcję automatycznego wyszukiwania kanałów w ustawieniach.

Jak oglądać Polsat News za darmo?
Autor: Telewizja Polsat

Polsat News w ramach testów jest obecnie dostępny w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Trójmieście.

Teraz – jak informuje Krzysztof Drozd z działu PR Telewizji Polsat – dzięki odkodowaniu kanału na multipleksie czwartym mogą go oglądać całkowicie bezpłatnie również mieszkańcy m.in.: Wrocławia, Szczecina, Koszalina, Słupska, Elbląga, Olsztyna, Białegostoku, Gorzowa Wielkopolskiego, Bydgoszczy, Inowrocławia, Płocka, Zielonej Góry, Ostrowa Wielkopolskiego, Łodzi i Pabianic, Radomia, Lublina, Legnicy, Wałbrzycha, Jeleniej Góry, Opola, Częstochowa, Kielc, Rybnika, Jaworzna, Jastrzębia-Zdrój, Bielsko-Białej, Krakowa, Tarnowa, Rzeszowa, Włocławka i Kolbuszowej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE