Komisariat w Nowogardzie

i

Autor: Google Street View

Nowogard: Skandal na komisariacie. Policjanci pili na służbie. Wpadli na gorącym uczynku

2021-03-24 12:15

Pięciu funkcjonariuszy z komisariatu w Nowogardzie może stracić pracę z powodu rażącego naruszenia przepisów. Wszyscy wpadli na gorącym uczynku, gdy pili alkohol w czasie służby. Według nieoficjalnych informacji, do podobnych incydentów miało dochodzić częściej. Teraz funkcjonariuszy czekają poważne konsekwencje.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w nowogardzkim komisariacie. Pięciu funkcjonariuszy w trakcie służby spożywało alkohol. Jak informuje "Kurier Szczeciński", w spotkaniu uczestniczył szef dzielnicowych, trzech policjantów i jedna policjantka. Wszyscy wpadli na gorącym uczynku, gdy na miejscu pojawili się funkcjonariusze biura spraw wewnętrznych Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Poza potwierdzeniem, że rzeczywiście doszło do takiego incydentu, policja nie komentuje sprawy.

Cała piątka została zawieszona w obowiązkach służbowych. Następnie czeka ich postępowanie dyscyplinarne. Wszyscy mogą stracić pracę.

Zobacz też: Szczecin: WYRODNY syn! Gdy matka nie chciała dać mu pieniędzy, groził jej ŚMIERCIĄ!

Jak informuje "Kurier Szczeciński", do podobnych sytuacji miało dochodzić już wcześniej - nie tylko w budynku policji, ale także na zapleczu hali sportowej, gdzie policjanci chodzili na treningi. Jednak wtedy nie udało się ich nakryć na gorącym uczynku.

Zobacz też: Gryfino ma nowego MILIONERA! Został nim w Międzynarodowym Dniu Szczęścia!

Sonda
Oceń policję w skali szkolnej
Obywatelskie zatrzymanie podejrzanego o pedofilię w centrum Szczecina