Noc Bajek i Grozy 2 w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach

i

Autor: mat. prasowe Noc Bajek i Grozy 2 w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach

Noc Bajek i Grozy 2 w Przelewicach. Idealne połączenie zabawy i adrenaliny w wyjątkowym miejscu!

2022-08-16 15:51

Poprzednie edycje spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem widzów, nadszedł czas na kolejną magiczną noc w wyjątkowym otoczeniu. Rozgwieżdżone niebo, przepiękna sceneria Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach, skąpana w widowiskowej oprawie świetlnej i bajki, które przeniosą nas do czasów dzieciństwa. Całości dopełni dreszczyk grozy, który doda nam nieco adrenaliny. Przed nami Noc Bajek i Grozy 2!

Noc Bajek i Grozy 2 w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach to wydarzenie, które bez wątpienia na długo pozostanie w pamięci jego uczestników. W wyjątkowej scenerii jednego z najpiękniejszych miejsc na Pomorzu Zachodnim, na trzech różnych scenach będzie można zobaczyć i usłyszeć m.in. koncert Stworów Głodomorów.

Szczególnego charakteru temu wydarzeniu z pewnością doda wyjątkowa oprawa świetlna - iluminacja budynku i oświetlenie tafli jeziora. To wszystko sprawi, że uczestnicy wraz ze swoimi dziećmi przeniosą się do nieznanej dotąd krainy. Prócz znakomitych bajek grozy na widzów będą czekać spektakularne instalacje świetlne, a nawet stacja Selfie w Mauzoleum, gdzie będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z prawdziwym łowcą duchów!

Noc Bajek i Grozy w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach odbędzie się w sobotę, 3 września 2022 r. Początek o godz. 21:00. Bilety na wydarzenie dostępne są w przedsprzedaży w serwisie bilety.fm, w cenie już od 25 złotych.

Noc Bajek i Grozy 2 w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach

i

Autor: mat. prasowe Noc Bajek i Grozy 2 w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach

Ogród Dendrologiczny w Przelewicach to wyjątkowe miejsce na mapie Pomorza Zachodniego, prawdziwy diament znajdujący się na otoczonych naturą terenach wiejskich. Pałac, ogród i zabudowa folwarczna liczą ponad 200 lat.

Centrum Kultury-Ogrody Przelewice to kompleks o powierzchni około 45 hektarów. Przelewice słyną z niezwykłego Arboretum i wspaniałych, urządzonym w klasycystycznym stylu sal i piwnic. Przybywają tu rzesze turystów, nowożeńcy, biznesmeni i każdy, kto zakochany jest w ciekawej historii pałacu czy barwnych ogrodach.

W Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach znajduje się jeden z najrzadszych na Ziemi, umieszczony w Czerwonej Księdze Roślin Chin i pochodzący z Chin gatunek drzewa: Dawidia chińska, zwana potocznie “drzewem chusteczkowym”. Dawidia jest symbolem naszego ogrodu a jej kwiat znajduje się w logo Centrum Kultury. W Ogrodzie możemy podziwiać również ogród skalny, ogród japoński, źródlisko, trzy stawy oraz staw centralny, oraz jedyną taka w Polsce aleję kalin.

Więcej informacji dotyczących Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach, atrakcji tego miejsca, jak i wydarzeń, które się tutaj odbywają, można znaleźć na stronie internetowej ogrodprzelewice.pl.

Noc Bajek i Grozy 2 w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach

i

Autor: mat. prasowe Noc Bajek i Grozy 2 w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach
Pomorze Zachodnie

i

Autor: mat. prasowe

Artykuł sponsorowany

Nasi Partnerzy polecają