Naraził 9-latkę na ogromne niebezpieczeństwo. Nieodpowiedzialny ojczym będzie miał kłopoty

i

Autor: JacksonDavid / CC0 / pixabay.com Naraził 9-latkę na ogromne niebezpieczeństwo. Nieodpowiedzialny ojczym będzie miał kłopoty

Odpowie za swoją głupotę

Naraził 9-latkę na ogromne niebezpieczeństwo. Nieodpowiedzialny ojczym będzie miał kłopoty

2023-02-08 8:27

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 37-latek ze Szczecina, który naraził na śmiertelne niebezpieczeństwo nie tylko 9-letnią córkę swojej partnerki, ale też innych uczestników ruchu drogowego i samego siebie. Nie dość, że miał zakaz prowadzenia pojazdów, to jeszcze wsiadł za kierownicę kompletnie pijany! Swoją głupotę może teraz przypłacić pobytem za kratkami.

Policjanci szczecińskiej drogówki, podczas patrolu na ulicy Eskadrowej, zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem golfem. Gdy podeszli do pojazdu, od razu poczuli silną woń alkoholu, co wzbudziło podejrzenia, że wsiadł za kierownicę po "kilku głębszych". Mężczyzna został przebadany alkomatem. 37-latek "wydmuchał" ponad dwa promile. Dodatkowo, po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że kierowca golfa ma sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

To jednak nie koniec "grzechów" 37-latka. Okazało się bowiem, że pijany mężczyzna naraził na niebezpieczeństwo nie tylko siebie i innych uczestników ruchu, ale też córkę swojej partnerki, która jechała z nim autem. 9-latka została przekazana pod opiekę matki, która przyjechała na miejsce interwencji.

Nieodpowiedzialnego 37-latka czekają teraz poważne konsekwencje. Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz wbrew sądowemu zakazowi, za co może mu grozić nawet do 5 lat więzienia. O jego dalszych losach zdecyduje sąd, który zbada również sytuację rodzinną w związku ze sprawowaniem opieki nad osobą małoletnią w stanie nietrzeźwości.

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Zachodniopomorskie: Piraci drogowi na celowniku policyjnego drona
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany