siatkarze dla hospicjum

i

Autor: https://meczgwiazd.szczecin.pl/ siatkarze dla hospicjum

Na tegorocznym Meczu Gwiazd w Szczecinie wystąpi czołówka siatkarzy... i nie tylko! Wszyscy zagrają dla hospicjum

2016-05-01 12:40

Mecz Gwiazd w Szczecinie zbliża się wielkimi krokami. Znamy kolejne nazwiska sportowców, którzy wystąpią w tych wyjątkowych zmaganiach.

Do Macieja Kota i Małgorzaty Glinki - Mogentale dołączyli między innymi szczecińscy wioślarze czyli Marek Kolbowicz i Konrad Wasilewski. To jednak nie koniec niespodzianek jeżeli chodzi o występ gwiazd podczas tego spotkania. 

Przeczytaj również: Majówka 2016: To warto wiedzieć [SKLEPY, ATRAKCJE, KOMUNIKACJA]

Na parkiecie zobaczymy zawodników Jastrzębskiego Węgla: Michała Masnego i Marcina Bachmatiuka, Joannę Mirek byłą reprezentacyjną siatkarkę a także zawodniczki Chemika Police: Katarzynę Gajgał-Anioł, Katarzynę Mróz, Annę Werblińska i Agnieszka Bednarek Kaszę. Na liście uczestników są także: Małgorzata Lis , Patryk Alkala, Patryk Strzeżek i Łukasz Kruk. W ubiegłym roku ze sprzedaży biletów oraz sportowych pamiątek na aukcjach udało się wtedyzebrać 180 tysięcy złotych. Pieniądze jakie uda się zebrać przeznaczone zostaną m.in. na zakup asystorów kaszlu dla podopiecznych hospicjum przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Szczecinie. Główną atrakcją ma być mecz niespodzianka, którego szczegółów szczecinianie dowiedzą się dopiero podczas wydarzenia.

Mecz Gwiazd odbędzie się 21 maja w szczecińskiej hali Azoty Arena.

Przeczytaj również: Zmiany komunikacyjne wokół dworca w Szczecinie. Sprawdźcie rozkład jazdy!

Nasi Partnerzy polecają