Myszków: Pojechał pijany do szpitala

i

Autor: mat. policji Myszków: Pojechał pijany do szpitala - zdjęcie poglądowe

Myslibórz: Pijana 20-latka za kierownicą. W aucie była trójka dzieci!

2021-05-24 12:23

Nie dość, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem spowodowała zagrożenie w ruchu drogowym, to jeszcze naraziła na niebezpieczeństwo trójkę dzieci. 20-letnia kobieta prowadziła volkswagena golfa po pijanemu. Tę skrajnie nieodpowiedzialną podróż pijanej matce przerwali policjanci myśliborskiej drogówki. Kobiecie grozi za to nawet kara więzienia.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Kinice pod Myśliborzem. Policjanci myśliborskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki VW Golf. W trakcie kontroli okazało się, że 20-letnia kobieta kierująca pojazdem jest pod wpływem alkoholu. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że "wydmuchała" około półtora promila.

Zobacz też: Pan Grzegorz znów to zrobił! Bohater ze Szczecina znalazł się w odpowiedniej chwili we właściwym miejscu!

Ponadto, mundurowi ze zdumieniem stwierdzili, że w pojeździe, który zarejestrowany jest do przewozu 5 osób, znajduje się 7 osób w tym troje dzieci w wieku 1, 11 i 13 lat z czego dwoje z nich nie było przewożone w foteliku.

Pijana 20-latka została zatrzymana. Nieodpowiedzialna kobieta straciła prawo jazdy a za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi jej kara nawet 2 lat pozbawienia wolności. O sprawie powiadomiony zostanie również sąd rodzinny.

Zobacz też: Dziwnów: Cała rodzina, w tym małe dzieci i piesek, była w aucie. Wpadli do wody, wszyscy utonęli

Potworny wypadek na trasie S8 w Warszawie
Nasi Partnerzy polecają