Monochromatyczny Szczecin

i

Autor: Instagram Monochromatyczny Szczecin

Monochromatyczny Szczecin. Zobacz najciekawsze czarno-białe fotografie z Instagrama! [ZDJĘCIA]

2016-06-01 15:03

Czarno-biała fotografia ma w sobie to coś, co zarówno potrafi uwydatnić urodę ciekawych obiektów, jak i wydobyć ukryte piękno miejsc uznawanych powszechnie za mało atrakcyjne. Zobaczcie jak wygląda Szczecin w odcieniach szarości uchwycony w kadrze przez użytkowników Instagrama. Zdjęcia robią wrażenie!

Na czarno-białych fotografiach można w niecodzienny sposób pokazać zarówno takie ikony architektury jak szczecińska filharmonia, jak również nieco mniej ciekawe lokalizacje jak zaniedbane podwórka czy betonowe estakady Trasy Zamkowej. Zobaczcie jak przez pryzmat fotografii monochromatycznej widzą nasze miasto użytkownicy popularnego portalu społecznościowego.

Zachęcamy Was również do nadsyłania zdjęć. Jeśli zrobiliście ciekawą fotografię miejsca lub wydarzenia w Szczecinie, przyślijcie ją do nas za pomocą naszego formularza kontaktowego - z przyjemnością opublikujemy Wasze dzieła na ESKA INFO w dziale "Zdjęcie dnia", a najbardziej aktywnych czytelników nagrodzimy biletami do kina lub wejściówkami na ciekawe imprezy!

Przeczytaj również: Szczeciński #foodporn, czyli jakimi potrawami chwalimy się na Instagramie? Wielka uczta... dla oczu! [ZDJĘCIA]

Przeczytaj również: Szczecin by night: Miasto nocą okiem użytkowników Instagrama [ZDJĘCIA]

Nasi Partnerzy polecają