Krwawa jatka w szpitalu w Szczecinie! Pacjent ugodził lekarza nożem

i

Autor: SHUTTERSTOCK Krwawa jatka w szpitalu w Szczecinie! Pacjent ugodził lekarza nożem

Agresor nie żyje!

Krwawa jatka w szpitalu w Szczecinie! Pacjent ugodził lekarza nożem

2022-10-16 16:39

Potworne doniesienia ze szczecińskiego szpitala! Jak informują media, w nocy z soboty na niedzielę (15/16 października) w lecznicy w Zdunowie doszło do ataku nożownika. Agresywny pacjent zaatakował jednego z lekarzy, ranił go. Mężczyzna ostał obezwładniony przez personel.

Krwawa jatka w szpitalu w Szczecinie! Pacjent ugodził lekarza nożem

O wydarzeniach, do których doszło w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie-Zdunowo, informuje Radio Szczecin. Jak ujawniają dziennikarze, agresywny pacjent zaatakował nożem rzucił się na personel szpitala. Niestety jeden z lekarzy został ranny. Napastnika udało się w porę obezwładnić.

- Otrzymaliśmy informację o agresywnym zachowaniu pacjenta w szpitalu przy ulicy Sokołowskiego, który przy użyciu niebezpiecznego narzędzia zaatakował personel szpitala. W tej sprawie prowadzone jest śledztwo. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Obecnie trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności zdarzenia - mówi Radiu Szczecin mł. asp. Ewelina Gryszpan z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Atak pacjenta na lekarza w Szczecinie. Agresor nie żyje!

Sprawę ataku pacjenta bada prokuratura. Na razie wiadomo tyle, że lekarz przeżył atak, natomiast agresor zmarł. Prokuratura nie ujawnia na razie okoliczności pacjenta. Jego ciało zabezpieczono do sekcji zwłok. Pracownicy szpitala oraz jego pacjenci mogą liczyć na wsparcie psychologiczne. Władze placówki w Szczecinie podkreślają, że będą dążyć do wyjaśnienia okoliczności sprawy. 

Sonda
Czy prokuraturze uda się ustalić, co wydarzyło się w szpitalu w Szczecinie?
Dramatyczna akcja poszukiwawcza w Karczewie. 89-letnia pani Irena odnaleziona!