Koszmarny wypadek pod Myśliborzem! Pięć osób rannych, w tym także dzieci

i

Autor: pixabay.com Koszmarny wypadek pod Myśliborzem! Pięć osób rannych, w tym także dzieci

Utrudnienia na trasie!

Koszmarny wypadek pod Myśliborzem! Pięć osób rannych, w tym malutkie dzieci

2022-10-27 19:30

Pięć osób, w tym dwoje dzieci, zostało rannych w wypadku w Ławach pod Myśliborzem - poinformował w czwartek, 27 października rzecznik komendanta wojewódzkiego PSP st. kpt. Tomasz Kubiak. Wcześniejsze informacje wskazywały, że poszkodowane zostały cztery osoby, w tym jedno dziecko. Co się stało na drodze?

Koszmarny wypadek pod Myśliborzem! Pięć osób rannych, w tym także dzieci

Do wypadku doszło we wsi Ławy w powiecie myśliborskim. Zderzyły się tam dwa pojazdy - samochód osobowy i bus. Jak poinformowała PAP rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie Paulina Heigel, na miejscu były trzy zespoły ratownictwa medycznego i dwa zespoły Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ranna została pięcioletnia dziewczynka - z urazem głowy i złamaną kończyną dolną została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR. Śmigłowiec przetransportował też 40-letnią kobietę, która także doznała urazu głowy. Poszkodowany został również 16-miesięczny chłopiec - doznał urazu głowy i złamania kończyny dolnej.

Do szpitala zostali również przewiezieni dwaj około 40-letni mężczyźni - jeden z urazem głowy, drugi - klatki piersiowej i kończyny dolnej.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?
4,5-letni Leoś zakopany w płytkim grobie pod Garwolinem. Matka i jej partner z zarzutami zabójstwa
Nasi Partnerzy polecają