Koronawirus: Na stres najlepsza jest... muzyka! Ratownik medyczny ze Szczecina dał wyjątkowy koncert

2020-04-02 20:09 gk
Ratownik medyczny ze Szczecina dał wyjątkowy koncert
Autor: kadr z filmu / WSPR Szczecin

Oczekiwanie na test pacjenta, u którego wystąpiło podejrzenie zarażenia koronawirusem, trwa często wiele godzin. W tym czasie nie można opuszczać pomieszczenia, w którym się przebywa, trzeba po prostu siedzieć i czekać. W tym czasie każda minuta zdaje się trwać całą wieczność. W takiej sytuacji znaleźli się ratownicy medyczni ze Szczecina. Na szczęście w pomieszczeniu, do których ich skierowano, stało pianino, a jeden z ratowników mógł pochwalić się swoim talentem. Nagranie trafiło do sieci i cieszy się sporą popularnością.

Korzystając z okazji, medyk usiadł do pianina i dla zabicia czasu i poprawy humoru zaczął na nim grać. Podczas tego wyjątkowego koncertu można było usłyszeć m.in. hymn Pogoni Szczecin czy znane hity z list przebojów. Występ został nagrany telefonem komórkowym i trafił do sieci.

"Szacun, chylę głowę, to naprawdę piękne..."

"Ogromny talent. Zdrówka Panowie!!!"

"Talent nie tylko do ratowania"

"Klasa"

"Proszę częściej grać, pięknie"

- to tylko część komentarzy, jakie pojawiły się pod filmami opublikowanymi na facebookowym profilu szczecińskiego pogotowia.

Czytaj też: TU KUPISZ "Super Express" w trakcie kwarantanny!

Ratownicy przebywali w izolacji aż 12 godzin w oczekiwaniu na wynik pacjenta. Muzyka z pewnością umiliła im ten dość stresujący czas. Na szczęście wynik okazał się negatywny.

Czytaj też: Lekarz przez telefon wystawi ci zwolnienie i receptę. Jak to działa?

Super Raport 2 IV (Kidawa-Błońska, Agnieszka Kąkolewska)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.