Kim jest ten mężczyzna? Jeśli go znasz, skontaktuj się z policją w Stargardzie

i

Autor: KPP Stargard Kim jest ten mężczyzna? Jeśli go znasz, skontaktuj się z policją w Stargardzie

Policja prosi o pomoc

Kim jest ten mężczyzna? Jeśli go znasz, skontaktuj się z policją w Stargardzie

2022-12-01 11:28

Starszy, samotny mężczyzna został znaleziony się na nieczynnej stacji kolejowej w stargardzkim Kluczewie. Zaopiekowali się nim policjanci, jednak nie udało się ustalić jego tożsamości. Starszy pan trafił do szpitala, a policja prosi o pomoc z jego zidentyfikowaniu. Być może szukają go bliscy?

Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie prowadzi czynności, które mają na celu ustalenie danych osobowych mężczyzny, którego policjanci znaleźli na nieczynnej stacji kolejowej Stargard Kluczewo przy ul. Okulickiego. Starszy pan został przekazany pod opiekę lekarzy.

Wiek mężczyzny określa się na 55-70 lat, jest szczupłej budowy ciała, ma 175 cm wzrostu i około 75 kg wagi. Ma śniadą cerę, krótkie siwe włosy, brązowe oczy. Na prawym policzku, w górnej części ma narośl. Nie posiada żadnych tatuaży. Mężczyzna posiada cztery zęby wykonane z metalu koloru białego, pozostałych zębów brak.

Policjanci proszą wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie pod numerem telefonu 477829858.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany