Trójkąt ostrzegawczy, zdjęcie poglądowe

i

Autor: SHUTTERSTOCK Zdjęcie ilustracyjne

Karambol na ekspresówce. S6 zablokowana przed węzłem Kiełpino

2021-12-02 22:54

Karambol pięciu pojazdów na drodze ekspresowej S6. Potężne utrudnienia mogą potrwać wiele godzin. Trasa na Szczecin jest zablokowana – informuje GDDKiA. Do karambolu doszło przed węzłem Kiełpino na „szóstce” w województwie zachodniopomorskim. Zderzyło się tam pięć pojazdów, a jednym z nich była pługopiaskarka!

Na S6 w kierunku Szczecina, dwa kilometry przed węzłem Kiełpino doszło do karambolu pięciu pojazdów, w tym pługopiaskarki. Droga w kierunku Szczecina jest zablokowana – poinformował dyżurny Punktu Informacji Drogowej szczecińskiego oddziału GDDKiA. Do karambolu z udziałem pięciu pojazdów doszło w czwartek po godz. 21.00 na drodze ekspresowej S6 – informuje Polska Agencja Prasowa.

Kierowcy w Zachodniopomorskiem, jadący „szóstką” w kierunku Szczecina napotkają na potężne utrudnienia. Droga jest zablokowana, a usuwanie skutków karambolu może potrwać kilka godzin. Do zderzenia pięciu pojazdów doszło na 64 kilometrze „S6” (pikietaż 64.100 km), dwa kilometry przed węzłem Kiełpino, na wysokości miejscowości Grąd.

Zastrzelił Bąbla na spacerze. Skandaliczne zachowanie myśliwego spod Tomaszowa Lubelskiego.

Jak informuje dyżurny PID, zderzyły się tam: pługopiaskarka, dwa samochody ciężarowe i dwa osobowe. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Nie podano informacji o osobach poszkodowanych.

Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad – trasa S6 w kierunku Szczecina jest zablokowana. Przewidywany czas trwania utrudnień dla kierowców to trzy godziny.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany