Grabarz UMARŁ w trakcie POGRZEBU! Horror podczas uroczystości w Policach!

i

Autor: pixabay Grabarz UMARŁ w trakcie POGRZEBU! Horror podczas uroczystości w Policach!

Grabarz UMARŁ w trakcie POGRZEBU! Horror podczas uroczystości w Goleniowie!

2021-04-16 16:55

Do szokującej sytuacji doszło podczas uroczystości pogrzebowej w Goleniowie w zachodniopomorskim. W trakcie ceremonii na ziemię osunął się pracownik zakładu pogrzebowego. I choć na ratunek natychmiast ruszyli żałobnicy żałobnicy, a pogotowie ratunkowe walczyło przez niemal godzinę o życie mężczyzny, nie udało się go uratować.

Ta sytuacja musiała być wręcz przerażająca. Dla uczestniczących w uroczystości żałobników było to z pewnością niezwykle stresujące. Dramat opisał goleniow.naszemiasto.pl, który podał, że do zdarzenia doszło podczas pogrzebu na cmentarzu przy ul. Przestrzennej w Goleniowie. 

W trakcie uroczystości, która odbywała się we wtorek, 13 kwietnia, na ziemię osunął się niespodziewani 60-kilkuletni mężczyzna - pracownik firmy pogrzebowej.

Zdarzenie było szokujące. Taka sytuacja to niezwykła wręcz rzadkość. Zazwyczaj zdarza się bowiem, że to zrozpaczeni bliscy żegnanej osoby tracą przytomność. Mimo to część żałobników zachowała zimną krew i ruszyła mężczyźnie na pomoc! Wszyscy mieli nadzieję, że tylko zemdlał.

Okazało się jednak, że mogło dojść do zatrzymania akcji serca, ponieważ puls był niewyczuwalny.

Jak podał serwis, na miejsce bezzwłocznie zostało wezwano pogotowie. Ratownicy reanimowali mężczyznę przez 50 minut. Mimo ich wysiłków i poświęcenia życia mężczyzny nie udało się niestety uratować.

Kondukt pogrzebowy Krzysztofa Krawczyka. Artysta pojechał w ostatnią podróż białym Mercedesem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany