Pieniądze

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

FARCIARZ ze Stargardu! Wydał tyle, co na bułki, będzie dostawał tygodniówkę za darmo!

2021-07-06 9:35

Wydał zaledwie 2 złote, czyli tyle, co na kilka bułek w sklepie, a teraz, co tydzień na jego konto będzie wpadać okrągła trzycyfrowa sumka. O dużym szczęściu może mówić mieszkaniec Stargardu, który postanowił uwierzyć szczęściu i wytypował prawidłowe liczby. Dzięki takiemu "kieszonkowemu", przez najbliższy rok będzie mógł zapewnić sobie sporą dawkę przyjemności lub odłożyć na lepszą przyszłość. Jak mu się to udało?

Wszystko w myśl zasady "żeby wygrać, trzeba grać". W miniony weekend mieszkaniec Stargardu postanowił spróbować swojego szczęścia w grze "Szybkie 600". W punkcie Lotto przy ul. Piłsudskiego wypełnił kupon, płacąc za niego jedyne 2 złote i okazało się, że trafił "szóstkę". Oznacza to, że przez najbliższy rok, na jego konto, regularnie co tydzień, będzie przychodził przelew na 600 złotych. W skali miesiąca to dodatkowa "premia" w wysokości prawie 2,5 tysiąca złotych, co pozwoli mu z pewnością na liczne drobne i większe przyjemności.

Czytaj też: Wyremontowali kamienicę na Pomorzanach. Efekt mocno zaskoczył. Co tu się stało? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jak grać w "Szybkie 600"?

To proste. Wystarczy wypełnić kupon - w punkcie Lotto lub przez Internet, zakreślając 6 z 32 liczb. Pojedynczy zakład kosztuje 2 złote.

Losowania "Szybkie 600" odbywają się co 4 minuty, co daje łącznie 260 losowań dziennie.

Już przy trafieniu 2 z 32 liczb można wygrać. Natomiast trafiając 6 z 32 liczb, gracz otrzymuje główną wygraną w wysokości 600 zł co tydzień, wypłacane przez rok.

Wygrać można dużo więcej. Dzięki zwielokrotnieniu stawki, nawet dziesięciokrotnie, przy odrobinie szczęścia, można sobie zapewnić cotygodniową wypłatę w kwocie nawet 6 tysięcy złotych.

Czytaj też: Szcześciarz z Wałcza zagrał w Eurojackpot. Przed nim najlepsze WAKACJE w życiu!

Niecodzienny efekt remontu kamienicy. Co tu się stało?