Eska Business Party by Grupa Polmotor

i

Autor: @lucky18studio

Eska Business Party by Grupa Polmotor w prawdziwie hollywoodzkim stylu [ZDJĘCIA]

2022-11-25 9:47

Tegoroczne wydanie Eska Business Party by Grupa Polmotor odbyło się w prawdziwie hollywoodzkim stylu! Czerwony dywan, szykowne kreacje, szampan i występy wyjątkowych gwiazd. Goście bawili się w piątkowy (18 listopada) wieczór w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni salonu KIA Polmotor przy ulicy Struga 73.

Nietuzinkowa uroczystość biznesowo-koncertowa, połączona z wręczeniem statuetek dla „Partnerów Roku” Radia ESKA oraz dla Przedstawicieli importerów marek wchodzących w skład Grupy Polmotor. W wydarzeniu wzięli udział partnerzy biznesowi Organizatorów, znani sportowcy, olimpijczycy, aktorzy, a także przyjaciele obu firm.

Galę otworzył wyjątkowy występ artystki i skrzypaczki – Marii Radoszewskiej, która swoim głosem i wykonaniem oczarowała zgromadzonych Gości. W kolejności nastąpiły przemówienia powitalne oraz wręczenie statuetek. W końcu przyszedł czas na wyjątkowy koncert największej gwiazdy polskiej sceny muzycznej – Agnieszki Chylińskiej, która poza dotychczasowymi hitami, jak „Kiedyś powiem sobie dość”, „Królowa Łeż”, zaśpiewała najnowszy swój hit „Kiedyś do Ciebie wrócę”. Artystka wraz z Zespołem dała widowiskowe show. Nie zabrakło oczywiście bisów. Wieczór uświetnił także znany polski producent muzyczny, DJ – Gromee, który dosłownie porwał publiczność swoimi utworami, a także wyjątkowymi interpretacjami największych przebojów. Chwilami można było poczuć się jak na prawdziwym koncercie legend polskiej sceny muzycznej. Goście wydarzenia bawili się późnych godzin nocnych.

ESKA Business Party by Grupa Polmotor to od lat wydarzenie łączące z sukcesem świat muzyki, biznesu i motoryzacji. W pierwszej edycji na scenie wystąpiła Monika Lewczuk. W drugiej główną gwiazdą wieczoru była Natalia Nykiel. Kolejne wydanie uświetniła muzycznie Patrycja Markowska, a supportowała Ją Sabina Jeszka. Gościliśmy również znanego aktora i prezentera telewizyjnego – Huberta Urbańskiego.

Radio Eska oraz Grupa Polmotor wraz z zaproszonymi Gośćmi stworzyli kolejny raz wyjątkową #businessnight nie tylko w skali Pomorza Zachodniego, ale i Polski.

Eska Business Party by Grupa Polmotor

i

Autor: materiały promocyjne
Eska Business Party by Grupa Polmotor

i

Autor: materiały promocyjne
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają