Dwóch farciarzy na Pomorzu Zachodnim. Mieli ogromne szczęście, a przy okazji też małego pecha

i

Autor: Bellezza87 / CC0 / pixabay.com

Dwóch farciarzy na Pomorzu Zachodnim. Mieli ogromne szczęście, a przy okazji... małego pecha

2022-04-22 14:20

Jedno z ostatnich losowań Mini Lotto na długo zapadnie w pamięci miłośników gier liczbowych. Az dwie główne nagrody trafią na Pomorze Zachodnie. Zwycięzcy mieli sporo szczęścia, ale też przy okazji małego pecha. Dlaczego? Wyjaśniamy.

W losowaniu, które odbyło się w czwartek, 21 kwietnia, wylosowane zostały następujące liczby: 3, 4, 14, 15, 16. Jak się okazało, dokładnie te same liczby znalazły się na kuponach sześciu graczy, w tym dwóch z województwa zachodniopomorskiego. Pierwszy został wypełniony w punkcie Lotto na dworcu PKP Szczecin Główny, drugi - w Pyrzycach przy ul. 1 Maja. Pozostałe główne wygrane padły w Raciborzu, Poznaniu, Białymstoku i Zapolicach.

Czytaj też: Szczecin: To dopiero FARCIARZ! Wydał trochę drobnych i będzie żył jak KRÓL!

Tym razem szczęśliwi gracze mieli również małego pecha. Cała szóstka musi podzielić się główną wygraną, dlatego trafi do nich dużo mniejsza kwota, niż zazwyczaj w przypadku trafienia "piątki". Każdy z nich otrzyma 52 025 zł. Jest to jednak wciąż dość duża suma, za którą można nieźle zaszaleć na zakupach, wybrać się w egzotyczną podróż lub odłożyć na przyszłość.

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy złotych, jednak w przypadku większej liczby szczęśliwych kuponów, kwota ta jest dzielona na wszystkich graczy, którzy wytypowali prawidłowe liczby.

Czytaj też: Budzi wstręt, ale nie wolno go zabijać! Widzisz takiego owada? Daruj mu życie!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Rzucam hasło: Wiesiek Skiba
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany