Dał w szyję i awanturował się na lotnisku. Z wyjazdu do Londynu nic nie wyszło

i

Autor: 4711018 / CC0 / pixabay.com, gk "Dał w szyję" i awanturował się na lotnisku. Z wyjazdu do Londynu nic nie wyszło

Trzeba było użyć siły

"Dał w szyję" i awanturował się na lotnisku. Z wyjazdu do Londynu nic nie wyszło

2023-02-02 11:27

Nie został wpuszczony do samolotu i wszczął awanturę. Niedoszły pasażer był tak rozjuszony, że do akcji musieli wkroczyć pogranicznicy. Jak się okazało, 47-latek był kompletnie pijany. Ostatecznie z wyjazdu nic nie wyszło, a mężczyzna, nie dość, że spędził noc w odosobnieniu, to jeszcze naraził się na nieoczekiwany wydatek.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 30 stycznia, na lotnisku w Goleniowie. Mężczyzna nie został wpuszczony do samolotu lecącego do Londynu i z tego powodu zaczął się awanturować. Interweniować musieli funkcjonariusze z placówki Straży Granicznej.

Próby uspokojenia mężczyzny nic nie dały. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami mężczyzna stawał się coraz bardziej agresywny. Zaczął wulgarnie ubliżać funkcjonariuszom i ich znieważać. W końcu pogranicznicy siłą doprowadzili 47-latka do pomieszczeń służbowych, gdzie sprawdzili jego trzeźwość. Jak się okazało, niedoszły pasażer był kompletnie pijany. Badanie wykazało przeszło 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Po nocy spędzonej w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, mężczyźnie postawiono zarzut znieważenia funkcjonariusza Straży Granicznej. 47-latek przyznał się do popełnienia czynu i dobrowolnie poddał karze grzywny.

Sonda
Czy boisz się latać samolotem?
Samoloty nad Warszawą
Nasi Partnerzy polecają