Mieszkaniec Polic wygrał w Szybkie 600

i

Autor: Andrea Piacquadio / CC0 / pexels.com, gk Mieszkaniec Polic wygrał w "Szybkie 600"

Ale miał farta!

Co tydzień będzie dostawał niezłą kasę. Takim "kieszonkowym" nikt by nie pogardził

2023-08-25 20:07

Nie ma chyba osoby, która pogardziłaby dodatkową kasą, która przez cały rok, regularnie co tydzień wpada na konto. Z takiej "tygodniówki" może cieszyć się mieszkaniec Polic pod Szczecinem, który przez najbliższy rok będzie otrzymywał 600 złotych miesięcznie. To przecież prawie jak dodatkowa pensja, którą można wydać na mniejsze i większe przyjemności!

Wygrana w grze "Szybkie 600" padła w punkcie Lotto przy ul. Zamenhofa w Policach. Za jedyne 2 złote gracz kupił zakład i wytypował 6 liczb, które - jak się później okazało - pokrywały się z tymi, które padły we wtorkowym losowaniu 22 sierpnia. Oznacza to, że przez najbliższy rok, co tydzień, na jego konto będzie wpływać 600 złotych. W skali miesiąca daje to całkiem spory, dodatkowy zastrzyk gotówki, który można bez żadnych "wyrzutów sumienia" wydać nie tylko na drobne przyjemności, ale też nieźle zaszaleć na zakupach.

Jak grać w "Szybkie 600"?

Zasady są proste. Wystarczy wypełnić kupon - w punkcie Lotto lub przez Internet, zakreślając 6 z 32 liczb. Pojedynczy zakład kosztuje 2 złote.

Losowania "Szybkie 600" odbywają się co 4 minuty, co daje łącznie 260 losowań dziennie.

Już przy trafieniu 2 z 32 liczb można wygrać. Natomiast trafiając 6 z 32 liczb, gracz otrzymuje główną wygraną w wysokości 600 zł co tydzień, wypłacane przez rok.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w loterii?
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany