Wypadek na S3 w Zachodniopomorskim. Nie żyje niemowlę

i

Autor: Adam Wójcik/Reprodukcja/Domin

Ciężarówka wjechała w volkswagena. Nie żyje niemowlę! Koszmarny wypadek na S-3 w Zachodniopomorskiem

2022-06-28 16:15

Tragiczny wypadek na trasie S-3 na wysokości węzła Parnica między Szczecinem i Gorzowem Wielkopolskim w woj. zachodniopomorskim. W zderzeniu ciężarówki z samochodem osobowym marki volkswagen zginęło 10-miesięczne niemowlę. Jego rodzice zostali przetransportowani do szpitala. Na S-3 w kierunku Gorzowa występują utrudnienia.

Wypadek na trasie S3 przy węźle Parnica. Nie żyje niemowlę

Tragiczny wypadek miał miejsce we wtorek, 28 czerwca, przed godziną 14.00 na drodze ekspresowej S3 między Szczecinem i Gorzowem Wielkopolskim na wysokości węzła Parnica. Samochód ciężarowy marki daf uderzył w tył samochodu osobowego marki volkswagen, którym jechały trzy osoby. - Po długiej reanimacji zmarło 10-miesięczne dziecko. Rodzice zostali przetransportowani do szpitala - mówi nam mł. asp. Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie.

Zobacz także: Mierzęcice. Jechali znad morza, doszło do wypadku. Malutki Marcel nie miał szans. Jego mama zmarła w karetce

Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Na miejscu cały czas pracuje prokurator. Ustalane są szczegółowe okoliczności zdarzenia. W związku z wypadkiem na S3 droga jest zablokowana. Objazd jest możliwy przez węzeł Parnica, dalej przez zjazd na Pyrzyce i z powrotem na S3. Wkrótce ma zostać udrożniony jeden pas ruchu w kierunku Gorzowa.

Zobacz także: Gdańsk: Matka udusiła dwumiesięczną córeczkę i przyjechała ze zwłokami na komisariat. Nie pójdzie do więzienia

Sonda
Czy kierowca, który spowodował wypadek, powinien trafić do więzienia?
Tragiczny wypadek w Ząbkach! Autobus miejski zderzył się z ciężarówką
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany