Ciężarówka Coca-Coli w Szczecinie

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Ciężarówka Coca-Coli w Szczecinie

Coraz bliżej święta!

Ciężarówka Coca-Coli 2022 wyrusza w świąteczną trasę po Polsce. Czy odwiedzi Szczecin i Pomorze Zachodnie?

2022-11-16 9:50

To od wielu lat jeden z symboli zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Każdego roku na ogromną czerwoną ciężarówkę ozdobioną światełkami czekają nie tylko najmłodsi. Świąteczne ciężarówki Coca-Coli już wkrótce wyruszą w trasę po Polsce. Czy charakterystyczny pojazd pojawi się w tym roku w Szczecinie i na Pomorzu Zachodnim?

Świąteczna trasa producenta popularnego napoju każdego roku cieszy się sporym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród dzieci. Ogromne czerwone ciężarówki ozdobione światełkami powszechnie są uważane za jeden z symboli Bożego Narodzenia, a ich przyjazd to wyjątkowe wydarzenie, w którym biorą udział całe rodziny. Świąteczna ciężarówka Coca-Coli gościła już kilkakrotnie w Szczecinie, m.in. podczas jarmarku świątecznego w centrum miasta, a także na placu przed halą widowiskowo-sportową przy ul. Szafera.

Czy ciężarówka Coca-Coli 2022 odwiedzi Szczecin?

Ciężarówka Coca-Coli wyruszy w trasę po Polsce 1 grudnia i odwiedzi łącznie dziesięć miast, m.in. Gdańsk, Kraków, Łódź i Poznań. Niestety w tym roku na liście zabrakło Szczecina. Jest jednak szansa, że czerwony pojazd odwiedzi Pomorze Zachodnie. Wszystko jednak zależy od decyzji internautów. Dziesiąty przystanek na trasie ciężarówki Coca-Coli zostanie wyznaczony w wyniku głosowania w aplikacji mobilnej popularnej marki.

Zagłosuj na Koszalin i Sławno!

Na liście do głosowania znajduje się dziesięć miast w różnych częściach Polski. Pomorze Zachodnie ma aż dwie szanse na odwiedziny świątecznej ciężarówki. Wśród propozycji znalazły się bowiem dwa zachodniopomorskie miasta: Koszalin i Sławno. Czy do któregoś z nich zajedzie ciężarówka Coca-Coli? To zależy od internautów.

Żeby zagłosować na dziesiąte miasto na trasie ciężarówki Coca-Coli 2022, należy uzbierać 100 punktów, grając w jedną z gier w aplikacji mobilnej Coca-Coli. To daje możliwość wyboru miejscowości, na którą chcemy oddać głos. Jeden uczestnik może w ten sposób oddać maksymalnie 5 głosów.

Sonda
Wolisz Coca-colę, czy Coca-colę zero?
Iluminacje świąteczne w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają