Pożar w tartaku. Poszkodowanych jest dwóch strażaków. Z ogniem walczyło 29 jednostek

i

Autor: Pixabay Pożar w tartaku. Poszkodowanych jest dwóch strażaków. Z ogniem walczyło 29 jednostek

Potężny pożar

Chwile grozy w tartaku! Rannych jest dwóch strażaków! Z ogniem walczyło 29 jednostek

2022-12-05 8:14

Dwóch strażaków-ochotników zostało niegroźnie poszkodowanych podczas gaszenia pożaru tartaku w Tucznie (Zachodniopomorskie). Jak w rozmowie z PAP przekazał w poniedziałek (5.12.2022) rzecznik prasowy KW PSP w Szczecinie mł. bryg. Tomasz Kubiak, zakończyły się działania przy gaszeniu pożaru, który wybuchł w niedzielę ok. godz. 13.

W niedzielne popołudnie (4.12.2022) w tartaku w Tucznie wybuchł pożar. Ogień pojawił się w dwóch halach magazynowych, które były wypełnione drewnem. Na miejsce skierowano 29 jednostek straży pożarnej - informuje PAP. Działaniami kierowała jednostka Komendy Powiatowej PSP w Wałczu. W akcji brały udział zastępy z trzech województw: zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. Z informacji, do których dotarł PAP wynika, że w trakcie akcji poszkodowani zostali dwaj strażacy - ochotnicy. Jak przekazał w rozmowie z PAP rzecznik straży pożarnej, obrażenia nie były poważne i po oględzinach w szpitalu zostali wypisani.

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej w Polsce?
Pożar hali sportowej w Białymstoku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają