Alternatywa dla maseczek ochronnych. Nowa oferta Lidla

2020-08-10 11:32 Karolina Januszek
Lidl sklep
Autor: materiały prasowe Lidl sklep

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a zakrywanie nosa i ust,między innymi w sklepach i komunikacji miejskiej jest obowiązkowe. Wszystko wskazuje, że taki stan rzeczy utrzyma się jeszcze przez co najmniej kilka miesięcy. W ofercie Lidla od poniedziałku, 10 sierpnia, znajdziemy alternatywę dla masek ochronnych. W sprzedaży dostępne będą kominy i bandany dla dzieci oraz dorosłych.

Maseczki ochronne przyłbice budzą wiele emocji. Jedni stosują się do rządowych wytycznych, a drugim obowiązek zakrywania nosa i ust przeszkadza. Wiele osób zwraca także uwagę, że przy obecnie panujących temperaturach oddychanie przez maseczkę jest praktycznie niemożliwe. Warto w takiej sytuacji zwrócić uwagę również na bandany i kominy, które też mogą pełnić funkcję ochronną, a przy okazji zapewniają komfort noszenia.

Czytaj również: Ta branża wygrywa z koronawirusem. Rekordowe zapotrzebowanie na magazyny

W ofercie Lidla od poniedziałku, 10 sierpnia, dostępne będą kominy i bandany dla dzieci oraz dorosłych. Produkty będą dostępne w kilku wzorach oraz wariantach kolorystycznych. Bandany i kominy zapewnią komfort noszenia, ponieważ są wykonane w 100 proc. z bawełny. Niewątpliwym atutem produktów jest też możliwość prania ich w temperaturze do 60 stopni, co sprawia, że możemy w łatwy sposób zadbać o ich czystość i korzystać z nich wiele razy.

Sprawdź także: Wideodoradca banku PKO BP pomoże również klientom indywidualnym

Bandany i kominy będą dostępne w sprzedaży Lidl Polska od poniedziałku, 10 sierpnia, do wyczerpania zapasów. Produkty oferowane będą w cenie – od 7,99 zł za sztukę.

Luksusy w PRL. Życie jak w madrycie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.