Była poszukiwana. Wpadła, gdy przechodziła przez jezdnię

i

Autor: mat. policji Była poszukiwana. Wpadła, gdy przechodziła przez jezdnię

Szczecin: Była poszukiwana. Wpadła, gdy przechodziła przez jezdnię

2021-10-25 9:23

Przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu, czym zwróciła uwagę policjantów drogówki. Okazało się jednak, że 26-letnia kobieta miała na sumieniu coś więcej niż wykroczenie drogowe. Szczecinianka była bowiem poszukiwana.

W ubiegłym tygodniu mundurowi ze szczecińskiej drogówki, podobnie jak ich koledzy w całej Polsce, prowadzili działania "Niechroniony Uczestnik Ruchu Drogowego". W pewnym momencie zauważyli kobietę, która w centrum miasta przechodziła przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Zachowanie pieszej było niebezpieczne przede wszystkim z uwagi na pogorszenie warunków pogodowych w mieście. Swoim zachowaniem kobieta stworzyła realne zagrożenie w ruchu drogowym. Dlatego policjanci natychmiast zareagowali.

Czytaj też: Widziałeś taką konstrukcję w parku? Nie niszcz jej! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Podczas legitymowania i sprawdzenia danych kobiety w policyjnych systemach, okazało się, że ma na sumieniu zdecydowanie więcej niż wykroczenie w ruchu drogowym. Kobieta była poszukiwana na podstawie zarządzenia sądu lub prokuratora z postanowieniem zatrzymania i doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie powinna spędzić 11 miesięcy.

Policjanci zatrzymali więc 26-letnią szczeciniankę. Za popełnione wykroczenie otrzymała mandat, a następnie, zgodnie z postanowieniem sądu, została doprowadzona do zakładu karnego, gdzie najbliższe miesiące spędzi w odosobnieniu.

Czytaj też: Widok jak z horroru w samym centrum Szczecina. Strach tu wejść! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Polsce?
Niemiecki niszczyciel min zacumował w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają