QUIZ. Zagadki, które podzieliły Internet. Prawie nikt nie zna odpowiedzi! Dasz radę?

2021-06-21 22:41
ZAJAWKA QUIZ
Autor: GRAFIKA SE Katarzyna Matyjaszewska

Zdarzyło Ci się przeglądać Internet i natknąć na zagadkę, pod którą ludzie próbowali zgadnąć prawidłową odpowiedź, ale każdy pisał co innego? To zagadki, które podzieliły Internet. Prawie nikt nie zna odpowiedzi! Trzeba wykazać się dużą uwagą i skupieniem, by przejść ten test. Wierzymy, że dasz radę. Trzymamy kciuki, powodzenia!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE