Zabójstwo ojca

i

Autor: Domin

Potworna zbrodnia pod Łobzem. 33-latek zabił śpiącego ojca siekierą? [ZDJĘCIA]

Podczas, gdy starszy mężczyzna spał w swoim łóżku, jego syn miał zadać mu śmiertelne ciosy siekierą. Do makabrycznej zbrodni doszło w niewielkiej wsi niedaleko Łobza (woj. zachodniopomorskie). 33-letni mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu. Grozi mu nawet kara dożywotniego więzienia.

Dramat rozegrał się w nocy z czwartku na piątek (5/6 sierpnia 2021 r.), w jednym z domów we wsi Krzemienna w gminie Dobra. 33-latek miał zabić swojego ojca podczas snu, zadając mu śmiertelne ciosy siekierą. Na razie nie są znane dokładne okoliczności zbrodni. Według nieoficjalnych informacji, mężczyzna mógł być pod wpływem narkotyków.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut zabójstwa. Prokurator zawnioskował o areszt dla 33-latka. Sąd przychylił się do tego wniosku. Podejrzany spędzi za kratkami najbliższe 3 miesiące, a następnie odpowie za swoje czyny przed sądem. Za zabójstwo grozi mu od 8 do 25 lat więzienia, albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Czytaj też: Okradli zwłoki mojego męża! Zrozpaczona wdowa prosi o pomoc Rutkowskiego. Podła hiena zabrała pieniądze pokryte krwią [Rutkowski Story]

Sonda
Czy w Polsce powinna obowiązywać kara śmierci?
Rutkowski Story - Okradli zwłoki mojego męża
Nasi Partnerzy polecają