Fajerwerki

i

Autor: PublicDomainPictures / CC0 / pixabay.com

Planujesz hucznie powitać 2022 rok? Sprawdź jak zrobić to bezpiecznie!

2021-12-25 6:00 Materiał sponsorowany

To już kolejne, inne niż dotychczas, powitanie nowego roku. Podobnie jak rok temu, będziemy obchodzić Sylwestra w dobie pandemii i związanych z nią obostrzeń. Jak rozpocząć 2022 rok w huczny, ale jednocześnie bezpieczny sposób?

Chociaż obostrzenia pandemiczne nie są tak drastyczne jak na przełomie 2020 i 2021 roku, warto zachować wszelkie środki ostrożności, by w 2022 rok wejść w pełni zdrowia. Dotyczy to nie tylko zachowania środków bezpieczeństwa sanitarnego, ale również właściwego postępowania ze środkami pirotechnicznymi. Fajerwerki są bowiem nieodłącznym elementem sylwestrowej nocy.

Gdzie kupić fajerwerki w Szczecinie i okolicach?

Do nocy sylwestrowej zostało już niewiele czasu. Warto więc już teraz zaopatrzyć się w fajerwerki, które w wymienionych wyżej przypadkach będzie można zupełnie legalnie odpalić o północy. Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo, dlatego zakup środków pirotechnicznych powinien odbywać się wyłącznie u profesjonalistów. Z pewnością zalicza się do nich firma PiroFan - działająca od blisko 20 lat nowoczesna hurtownia fajerwerków i sztucznych ogni, cały czas poszerzająca asortyment oferowanych produktów. Stacjonarny sklep z petardami Pirofan znajduje się w Policach koło Szczecina, przy ul. Spółdzielczej 25.

Natomiast w Szczecinie, w profesjonalne artykuły pirotechniczne można zaopatrzyć się w sklepie PiroHIT, znajdującym się przy ul. Santockiej 39, w budynku M. To nowe miejsce, stworzone przez nieszablonowych testerów pirotechniki, którzy w 100 procentach stawiają na profesjonalizm.

- Fajerwerki inspirowały nas od zawsze, dlatego otwarcie sklepu z pirotechniką było jedynie kwestią czasu i spełnieniem marzeń! - mówią przedstawiciele sklepu PiroHIT.

Na czele sklepu PiroHIT stanął Machony - człowiek, który każdego dnia przeprowadza testy, porównania oraz recenzje pirotechniki a projekty na jego kanale w serwisie YOuTube robione są z rozmachem i przechodzą najśmielsze oczekiwania.

Tylko najlepsze produkty

W sklepach Pirofan i PiroHIT nie ma miejsca na przypadkowe produkty.

- Wybieramy tylko najlepsze, które spełniły nasze wysokie wymagania. Stawiamy na jakość oraz na dobrą cenę - zapewniają przedstawiciele firmy. - Dajemy Ci na tacy nasze doświadczenie z fajerwerkami oraz absolutną gwarancję, że produkty jakie znajdziesz w naszym sklepie są po prostu najlepsze! - dodają.

Rok 2021, jako kolejny z rzędu, przejdzie do historii jako ten, którego wielu nie będzie dobrze wspominać. Warto więc pożegnać go szczególnie hucznie, by rok 2022 okazał się już zdecydowanie lepszy.

PiroFan

i

Autor: mat. prasowe

Artykuł sponsorowany