Nowogard.  Ksiądz zaszalał na studniówce! To nagranie to prawdziwy hit. Internauci zachwyceni

i

Autor: Screen z filmu/Pixabay.com Nowogard. Ksiądz zaszalał na studniówce! To nagranie to prawdziwy hit. Internauci zachwyceni

Taniec księdza hitem

Nowogard. Ksiądz zaszalał na studniówce! To nagranie to prawdziwy hit. Internauci zachwyceni

2023-02-12 14:29

Do sieci trafiło nagranie ze studniówki w Nowogardzie, które stało się hitem! Wszystko za sprawą księdza, który dał popis swoich tanecznych zdolności. Jednym słowem: pozamiatał! Wideo podbija internet, musicie to zobaczyć.

Nowogard. Ksiądz zaszalał na studniówce! To nagranie to prawdziwy hit

Trwa sezon na studniówki. Maturzystom zostało już niewiele czasu do matury, to ostatni moment na imprezowanie. W internecie jest głośno o studniówce II Liceum Ogólnokształcącego w Nowogardzie. Wszystko to za sprawą księdza, który do utworu "Bo ja tańczyć chcę" grupy Long&Junior dał popis tańca stylu breakdance! Ksiądz wyszedł na środek sali w sutannie, wokół w kółku ustawili się uczniowie.

Popis księdza na studniówce. Internauci zachwyceni

Wszystkim opadły szczęki. Brawom i okrzykom zachwytu nie było końca. W opisie filmu czytamy: "Ksiądz też człowiek. Wielki SZACUN za odwagę, formę, i super kontakt z młodzieżą !!! Studniówka 2023".

Internauci są zachwyceni: "Rewelacja"; "Wygląda jak Neo z Matrixa"; "Wow!!! Co tu się działo, dziewczyny zaczną do kościoła chodzić na naukę tańca. Super"; "Przy takim księdzu jest szansa że młodzież wróci do kościoła. Brawo" - to tylko niektóre z nich.

Sonda
Studniówka 2023 - wybierasz się?

Chcesz poprawić humor? Czytaj książki z happy-endem, to działa!

Nie wierzysz? Posłuchaj Krystyny Mirek, autorki książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany