Noc Bajek i Grozy w Przelewicach

i

Autor: mat. organizatora

Noc Bajek i Grozy w Przelewicach. Idealne połączenie zabawy, nauki i adrenaliny!

2021-09-01 9:31

To będzie wyjątkowa noc. Rozgwieżdżone niebo, przepiękna sceneria Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach, skąpana w widowiskowej oprawie świetlnej, bajki, które przeniosą nas do czasów dzieciństwa i dreszczyk grozy, który doda nam nieco adrenaliny.

Noc Bajek i Grozy w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach to wydarzenie, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci jego uczestników. W wyjątkowej scenerii jednego z najpiękniejszych miejsc na Pomorzu Zachodnim, na trzech różnych scenach będzie można zobaczyć i usłyszeć m.in "Jasia i Małgosię" w wykonaniu najlepszych aktorów Teatru Pleciuga ze Szczecina.

Szczególnego charakteru temu wydarzeniu z pewnością doda wyjątkowa oprawa świetlna - iluminacja budynku, oświetlenie tafli jeziora - to wszystko sprawi, że uczestnicy wraz ze swoimi dziećmi przeniosą się do nieznanej dotąd krainy. Prócz znakomitych bajek grozy na widzów będą czekać spektakularne instalacje świetlne, a nawet stacja Selfie w Mauzoleum, gdzie będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z prawdziwym wampirem!

Noc Bajek i Grozy w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach odbędzie się w piątek, 10 września 2021 r. Początek o godz. 19:00. Bilety na wydarzenie dostępne są w przedsprzedaży w serwisie bilety.fm, w cenie już od 20 złotych.

Noc Bajek i Grozy w Przelewicach

i

Autor: mat. organizatora

Ogród Dendrologiczny w Przelewicach to wyjątkowe miejsce na mapie Pomorza Zachodniego, prawdziwy diament znajdujący się na otoczonych naturą terenach wiejskich. Pałac, ogród i zabudowa folwarczna liczą ponad 200 lat.

Centrum Kultury-Ogrody Przelewice to kompleks o powierzchni około 45 hektarów. Przelewice słyną z niezwykłego Arboretum i wspaniałych, urządzonym w klasycystycznym stylu sal i piwnic. Przybywają tu rzesze turystów, nowożeńcy, biznesmeni i każdy, kto zakochany jest w ciekawej historii pałacu czy barwnych ogrodach.

W Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach znajduje się jeden z najrzadszych na Ziemi, umieszczony w Czerwonej Księdze Roślin Chin i pochodzący z Chin gatunek drzewa: Dawidia chińska, zwana potocznie “drzewem chusteczkowym”. Dawidia jest symbolem naszego ogrodu a jej kwiat znajduje się w logo Centrum Kultury. W Ogrodzie możemy podziwiać również ogród skalny, ogród japoński, źródlisko, trzy stawy oraz staw centralny, oraz jedyną taka w Polsce aleję kalin.

Więcej informacji dotyczących Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach, atrakcji tego miejsca, jak i wydarzeń, które się tutaj odbywają, można znaleźć na stronie internetowej ogrodprzelewice.pl.

Noc Bajek i Grozy w Przelewicach

i

Autor: mat. organizatora
Noc Bajek i Grozy w Przelewicach

i

Autor: mat. organizatora
Pomorze Zachodnie

i

Autor: mat. prasowe

Artykuł sponsorowany